Zwiastun Nr 1 (polski) Dziedzictwo Bourne'a(2012): zwiastun nr 1 (polski)
Aaron Cross został poddany modyfikacjom genetycznym w ramach tajnego programu Outcome. Kiedy jemu podobni agenci są eliminowani, mężczyzna używa wszystkich zdolności, by przeżyć.

komentarze 45

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
szaramorda
najlepsza scenka pościgu EVER jest z Bourna po ulicach Moskwy, super montaż. klimat muza Chcieć więcej!
1
harey
Panie i Panowie oraz wy - dyletanci :) ten film to nie kontynuacja Bourne'a z podmienionym aktorem, który wg co niektórych ma zastapić Damon'a ale historia innego agenta, który był podobnie szkolony co Bourne. Litości ... czy tak trudno załapać o co w tym wszystkim biega?
1
paulakul
Mi się podobał i polecam wszystkim:)
Euforia_N
Obejrzę, ale szczerze wątpie, że ten aktor okaże się lepszy od Matt'a. Takie troche to 'odgrzewane'.
Zmieniono mu chromosomy. Lepiej niż Spiderman... idę na to :)
jacazone
maniu3200, ale to nie jest film o Jasonie Bournie tylko o innym agencie. Rany boskie, czy aż tak trudno to zrozumieć?!
Ottiss14
Zmieniliśmy Ci dwa chromosomy xD jak można zrąbać zwykły film sensacyjny? Własnie tak.
jimmy69
Martitta_4 - a Infiltracja? jestem strasznie ciekawy co z tego wyjdzie, szkoda jednak że trochę odbiegli od tego co w książkach. Bardzo lubiałem Damona w tej roli.
dziadol_fw
Nie wiedzialem, ze Renner zna karate.
kokonut
Pamitam, przed pierwszym filmem nie mogłem uwierzyć, że do roli Bourne'a zaangażowali Damona. Gość mi w ogóle nie pasował, zawsze kojarzył mi się z rolami studentów. A sprawdził się znakomicie w filmie akcji. Renner ma za sobą "mocne" role uważam, że świetnie wcieli się w postać zabójcy (bo nimi w istocie są agenci z książek o Bournie). No i jełopy najważniejsze, główny bohater to nie J.B. mimo, że w tylule znajduje się jego nazwisko.
Martitta_4
Widziałam z Rennerem parę filmów i lubię tego aktora. Najlepsza jego rola to zdecydowanie z "The Hurt Locker" - nie wyobrażam sobie innego aktora na jego miejscu. Co to omawianego filmu to mam nadzieję, że zagra dobrze i zyska sympatię nawet zatwardziałych fanów sagi. Jak dla mnie Renner nadaje się lepiej do filmów akcji, niż sam Matt Damon, którego zresztą bardzo lubię, ale nie pamiętam, by któraś z jego najlepszych ról pochodziła z filmu akcji...
maniu3200
Ktoś pozazdrościł sukcesów Jamesa Bonda i stworzył kolejnego agenta który będzie miał niezliczoną liczbę odtwórców tytułowej roli Bourne'a.Damon widocznie miał już dosyć grania tej samej postaci.
aemy
wolałabym oglądac Damona i tyle, ten gosciu nie pasuje mi do tej roli..
magnes_6
Naprawdę, żal d... ściska jak się czyta niektóre komentarze. No przecież to nie jest film o Jasonie Bourn'ie tylko o innym gościu o imieniu Aaron,który również brał udział w programie Treadstone.
maja420
Jeremy Renner jest świetnym aktorem ma dobre warunki fizyczne jeśli tylko nie będziemy go porównywać do Mata to może się okazać że film jest naprawdę rewelacyjny.
spojrzenie z innej strony, może być ciekawy
ramzesik
niestety ale Norton nie pasuje do takich rol
darek12322
"zmienili aktora, takiego Bourn'a chyba nie zniose, jeszcze gosciu ktory grał w avengers faceta łukiem, WTF!" kolego, Jeremy nie gra Bourne'a.
darek12322
"Maty bardziej pasował do tej roli Jeremy może jedynie pomarzyć O takim sukcesie jaki odniósł Matt!!!!!!!" Do której roli? Bo nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek Matt i Jeremy grali tą samą postać, nie w tym filmie bynajmniej.
krytykamil
szanuję Renner'a ale nie ma tego pozbawionego uczuć i zimnego spojrzenia co Damon, jest lekko "lalusiowaty" . Jest bardzo dobry aktorem ale to nie jego seria ..... być może się mylę, obejrzymy - zobaczymy :)
Kammma
Warto zobaczyć chociażby dla porównania z Damonem...ale wydaje mi się że Renner lepiej pasuje do kina akcji niż Damon. Na pewno zobaczę!!!
ThomasPPL
Pierwszy zwiastun był bardziej przekonywujący.. mam wrażenie, że w trailerze nie ukazano najlepszych scen, bo film będzie w takim wypadku co najmniej nudny..
Sayuki78
Jedynie dla Rennera obejrzę ten film :)
AlmaMater75
Jeremy Renner nie gra Bourne'a! To jest historia innego bohatera! Dobrze, że są wsród nas tacy, którzy to zrozumieli ;-)
Michalq
Zwiastun bardzo dobry. Mam nadzieje ze Renner wypadnie lepiej niż w MI:4, tam od początku nie pasował i był mało przekonujący a tutaj z urywków wygląda to nieźle.
Krister_23
Lubię Ludlumowskiego 'Bournea , ekranizacja z Damon'em to dla mnie tak wielkie rozczarowanie ,że nie obejrzałam żadnej poza pierwszą częścią z nim (nadmienię zresztą że żałuję zmarnowanego czasu)dlatego cieszę się ,że będzie coś nowego.
Dudimg
Maty bardziej pasował do tej roli Jeremy może jedynie pomarzyć O takim sukcesie jaki odniósł Matt!!!!!!!

programy Filmwebu