Zwiastun Nr 1 (polski) Niezniszczalni 3(2014): zwiastun nr 1 (polski)
Niezniszczalni mierzą się ze starym przyjacielem oraz założycielem ekipy, który zszedł na złą drogę. Teraz pragnie on zemsty oraz zniszczenia swoich byłych towarzyszy.

komentarze 25

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
GR44
powrót Van Damme byłby marzeniem. Ja do obsady również dodałbym Seagala , i Disela. Do obsady mógłby też pasować Joe Flaningan , oraz Tony Jaa. W kolejnej części widziałbym też Jacke Chana , Liama Nessona , Christiana Bale'a , czy Samuela L. Jacksona. Co wy na to?
1
Andrzej_Okula
Koniecznie muszę zobaczyć trzecią część!!!
1
dagona9891
Lepszego składu nie można dobrać!! Seria Niezniszczalnych jest filmem który zapamiętamy na lata i w dodatku z najlepszymi aktorami wszech czasów. Popieram do kolejnej części polecam dobrać The Rocha oraz Vin Diesela. Chciałabym zobaczyć ich w towarzystwie Stallona oraz Stathama.
1
llemon
sama śmietanka w obsadzie ide na to do kina heh :)
1
Booże, jak ja kocham te filmy. Dwie pierwsze cześci wymiatają. Zgadzam się z poprzednim komentarzem. The Rock i Vin Diesel i byłoby cudownie. Dodałabym jeszcze Seagal'a. I gdyby jakimś cudem wrócił Van Damme i Norris to... największa demolka roku!
1
kucznik
Z facetów brakuje tylko Stevena Seagala, a z kobiet to chyba Mili Jovovich.
1
tofik_20
jestem zalogowany a czemu nie mogę obejrzeć filmy niezniszczalni 3
Dawid773
genialny film lecz mi brakuje Dwayne Johnson'a ( The Rock ) i Vina Diesela ! To byłby dopiero film akcji. Kto wie, może w następnej części :)
justek999
Będzie, będzie zabawa, będzie się działo... :)
TakiLeszek
@kucznik, poczekaj na czwartą część :v
Jan_Dudzinski
gdzie moge obejzec te filmy w calosci
beatricze19
oglądałam wersje przedpremierową wczoraj i podobno ona się różni od tego co pokażą w kinie w sierpniu ... no okaże się z czasem
Cóż , przyjrzałem się tor. warty obejrzenia , ale do samego Kina to się nie pofatyguje.
m207
Niezniszczalni 3 już na torrentach - wyciekła wersja dobrej jakości tydzień przed premierą.
agutek45
Nie mogę się doczekać !!!Plejada najlepszych moich ulubionych aktorów!Wszystkie części są EXTRA!!!!!A Stallonne im starszy tym bardziej daje KOPA!
Harry71
@Karol_Goralski Wiesz, ja część pierwszą widziałem w wersji pirackiej z napisami, w kinie, i w wersji pirackiej z lektorem. Za każdym razem wrażenia miałem takie same, więc ja tam powiem, że na to warto byłoby się szarpnąć do kina.
Karol_Goralski
Tyle zaje***tych aktorów w jedym filmie niemoge się doczekac asz pobiore bo oczywiści niebende marnował kasy na kino ale ten film zasługuje na oskara czy coś
stokkie
Piosenka od około minuty to Eminem - Berzerk
Antonii
jak sie nazywa ta piosenka w tle od 1:03 ?
Demostine
no widzę że w tej części dołączyło chyba najwięcej aktorów z kina akcji :D
arnie47
Schodami nie było łatwiej? Świetne!

programy Filmwebu