Zwiastun Nr 1 (polski) Ukryte działania(2016): zwiastun nr 1 (polski)
Trzy Afroamerykanki pracujące dla NASA pomagają przy wysłaniu przez USA pierwszej misji załogowej na orbitę Ziemi.

komentarze 8

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
HiddenStone
Jak to jest, że jak w większości filmów amerykańskich obsada składa się w 99% z białych to jest ok, a jak pojawi się jakiś film w którym główne role grają 3 czarnoskóre aktorki to zaraz filmwebowicze mają ból tylnej części ciała. @arthy, dla mnie to ty masz kompleksy i nie znasz realiów innych społeczeństw poza swoim podwórkiem.
8
Human_2
@HiddenStone To przypadek, ze nagle 3 z nominowanych do oskara filmow to "czarne filmy"?
elBombasticco
Co za upodlajace czarnoskore kreacje wybielacjace rasizm kiczem o technokracji dla opozionych umyslowo.
arthy
No niech bedzie , ze kobiety. Znam mnostwo przykladow z historii niesamowitych kobiet o umyslach scislych, ale czemu sie to czarne wszedzie wpier... juz mam tego dosc! Boze, co za zakompleksiona rasa :(
1
Brzydgoszcz
@arthy "czemu sie to czarne wszedzie wpier... " ?! Lepiej zamilcz ze swoimi rasistowskimi komentarzami na publicznym forum i doucz się co za takie słowa grozi wg naszego kk (art.257) !
6
arthy
@Brzydgoszcz Jeśli już miałbym być rasistą to wobec rasy białej, która obecnie jest słaba i na każdym kroku podporządkowuje się innym kulturom. A zobaczmy ile hipokryzji się czai w Tobie - czy gdybym słowo "czarne" zastąpił "białe" też miałbyś z tym problem?
Brzydgoszcz
@arthy A rozumiesz w ogóle pojęcie słowa "rasizm"? W jego znaczeniu jest gdzieś zaznaczone, że odnosi się TYLKO do czarnoskórych? I tak, miałabym z tym problem, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie ma we mnie nienawiści do innych (w tym wypadku ras), ksenofobii tylko jestem tolerancyjna i nie mam uprzedzeń do nikogo ani niczego. Mieszkasz pewnie w Polsce tak jak ja i wątpię byś miał styczność aż tak bliską z Afroamerykanami, żeby ich tak nienawidzić.
2
arthy
@Brzydgoszcz Ależ ja ich nie nienawidzę!!! Zapewne mylnie zrozumiałaś mojego pierwszego posta (ewentualnie źle się wyraziłem), bo ja miałem na myśli zakompleksienie białej rasy, wstyd za te wszystkie lata ucisku.

programy Filmwebu