Zwiastun Nr 1 (sezon czwarty) Czarne lustro(2011): zwiastun nr 1 (sezon czwarty)
W przyszłości ludzie mierzą się z problemami, które przysparzają im nowoczesne technologie i rozwój cywilizacji.

komentarze 21

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
zajete1
Gdzie Ci ludzie w maskach z obrazka zwiastunu?
24
Marcini1987
@zajete1 Ja właśnie tak czekałem na ten odcinek bo intrygujące zdjęcie. Skończyłem cały sezon 4 i się zastanawiałem czy coś jest ze mną bardzo nie w porządku, że nie pamiętam tego w ogóle :D
8
zajete1
@Marcini1987 no ja dokładnie tak samo, wchodzę i pomyślałem, że będzie jeszcze jakiś odcinek dodatkowy i się ucieszyłem a tu lipa :/
Marcini1987
@zajete1 Może będzie jakiś odcinek dodatkowy tak jak White Christmas był
2
NorbertN
@zajete1 A to nie jest kadr z któregoś z poprzednich sezonów (może nawet z 1 sezonu)?
zajete1
@NorbertN Ja nie przypominam sobie takiej sceny :/
1
supeeeerman
@zajete1 . rozejrzyj się, codziennie to widzisz...
2
Sony_West
@zajete1 też tego szukałem. Myślałem, nawet, że przeoczyłem jakiś odcinek. Ale nic nie znalazłem. Intrygujący kadr z tymi maskami.
1
Dominique_Loveness
Jeszcze 8 dni - nie mogę się doczekać!
2
louidzi
@anudoro co proszę?????? I Disagree xD 1 i ostatni odcinek 4 sezonu - genialne, te środkowe trochę słabsze ale trzymają poziom.
1
anudoro
@louidzi no tak :D. Moja ocena serialu jako całości spadła po tym sezonie z 10 na 9:) Dla mnie najsłabszy odcinek USS Callister (nie tylko dlatego, że nie lubię takiej estetyki, ale przede wszystkim dlatego, że ta historia nie ma w sobie nic nieprzewidywalnego) i mocno średni Metalhead (choć ciekawa motywacja działania głównych bohaterów). pozdrawiam :)
louidzi
@anudoro tutaj się zgodzę - Metalhead, najsłabszy i najmniej ciekawy. Zmechanizowane roboty - zabójcy, temat oklepany do bólu przez kino.
2
chopped_pork
@louidzi może i temat oklepany, ale te roboty z odcinka do złudzenia przypominają wynalazki firmy Boston Dynamics, dla ciekawych link: https://www.youtube.com/watch? v=M8YjvHYbZ9w
3
chopped_pork
@chopped_pork drugi filmik: https://www.youtube.com/watch? v=q09k1EHNBHA
chopped_pork
@chopped_pork noi tu jeszcze macie zapowiedź robota Spot Mini, który posiada już obudowę: https://www.youtube.com/watch? v=kgaO45SyaO4
louidzi
@chopped_pork znam, widziałem. Nie wierzę, że wojsko nie posiada zaawansowanych maszyn bojowych, bezzałogowych. Oczywiście opinia publiczna, nie może się o tym dowiedzieć, bo to tajne i tylko wojna (tfu tfu) może zaprezentować skill takich wynalazków - oby nie.
rozczochRany_13
@louidzi nie zgodzę się z tym ostatnim odcinkiem. strasznie się dłużył i był dość przewidywalny. słabe zakończenie sezonu. zbyt dużo tej gadaniny tam było.
1
deniquefin
@chopped_pork Obejrzenie tego zaraz po skończeniu odcinka budzi niepokój. ;)
3

programy Filmwebu