Zwiastun Nr 1 Atlas chmur(2012): zwiastun nr 1
Rozgrywająca się w różnych epokach czasowych i zakątkach świata opowieść o losach ludzi, których czyny mają wpływ na przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość.

komentarze 48

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
vlad1Go
@mysia0316- UTOPIA!!! Kocham optymistów, ale waluta zawsze będzie więc...:(
mała poprawka w dalekiej przyszłości wojen już nie będzie
film pokazuje jak życie jest krótkie i co jest w nim najistotniejsze. Mam nadzieje że kiedyś w dalekiej przeszłości wojen już nie będzie na świecie, ale boje się że żeby tak się stało nie będzie prędzej już świata. A co najistotniejsze czyli miłość, dobro, szczęście itp, nie jest dzisiaj co smutne tak istotne. Ludzie są ssakami jak zwierzyna leci na padlinę tak my potrafimy niszczyć zabijać- choć nie wszyscy i oby więcej osób zrozumiało co tak naprawdę jest istotne przecież my nie żyjemy po 1000 lat jesteśmy tu na chwile a co dalej z nami? nikt nie odkrył tej tajemnicy, poznajmy lepiej siebie i nasze wartości bądźmy dumni ze swojego życia żebyśmy nie żałowali przeszłości.
Gienek16
cudowny zwiastun mam nadzieje że film też taki będzie
Stanikkk
daj boże dobry scenariusz bo Hanks już dawno niczego dobrego nie zagrał...
Robpaine
Specjalnie wypożyczyłem tę książkę z biblioteki. Ale wciąga .....
japierdacze
Widowisko z epickim podkładem muzycznym, z doskonałą obsadą i efektami. Zapowiada się wiele, wiele wątków, których nie zrozumiemy przez cały film, dopiero pewnie w ostatnich 5 minutach albo w ogóle (jak w źródle)
Justyna0810
mieszkoxxx też mi się z tym skojarzyło.
bezimienny
obstawiam wielkie rozczarowanie jak w przypadku Tree of Life
Justyna0810
Zwiastun jest powalający...szykuje się wspaniały film.
Jagodowy_Tort
Kurcze. Fabuła po obejżeniu jest oczywista, ale nie każdy musi wiedzieć o istnieniu czegoś takiego, badź jeśli się tym nie interesuje to może nie skojarzyć faktów. Książki nie czytałam, ale po dowiedzeniu się o jej istnieniu przeczytam napewno! Jak dla mnie fabuła jest oczywista. Gwoli ścisłości, film jest o REINKARNACJI. Jaram się nieziemsko, że powstał film w ten sposób poruszający ten temat i zapowiadający się na niezłą produkcję. Temat jak najbardziej mój. Już nie mogę się doczekać a to jeszcze dwa miesiące aż :(
AgaOle_filmweb
Bracia Wachowscy ( hmmm , no może nie do końca bracia... ) ! Koniecznie trzeba obejrzeć. Zwiastun - szczęka opada
SaiRIthy
oakley_123 hahaha sama sie nad tym zastanawiam xd
oakley_123
Zachęcające, ale tak serio... o czym jest ten film? ;D
SmallCrime
Zapowiada się niesamowicie,chyba jeszcze przed seansem zabiorę się za książkę.
Mruki
Moja nowa nadzieja na obejrzenie w koncu czegos ciekawego. Oby tylko znowu nie bylo rozczarowania. Po zwiastunie jestem conajmniej zafascynowany. Moj temat.
BaliBless
Ja jestem zainteresowana, dzięki. :)
Okciuk
M83 - "Outro", piosenka z trailera, jakby ktoś był zainteresowany.
monaelisa
Już mi się podoba i nie zgadzam się z opinią , że film jest słaby. Już po zwiastunie widać, że dzieje się sporo i z sensem. A sam temat powoduje, że dostaję gęsiej skóry, zawsze mnie fascynował..

programy Filmwebu