Zwiastun Nr 1 Dracula: Historia nieznana(2014): zwiastun nr 1
W obliczu zagrożenia królestwa i rodziny Wład Tepeš zawiera umowę z siłami ciemności.

komentarze 82

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
pavi28
Lorde - Everybody Wants To Rule The World
2
MaxR
Ciekawy i inny film niż wszystkie. Większości się nie podoba bo są zbyt tępi żeby coś zrozumieć i woleli by w kolko to samo oglądać.
Rossellinique
@Tamcia Ale masz świadomość, że film o którym wspominasz tj "Wywiad z Wampirem" opowiada historię kompletnie innego wampira-Lestata. Dracula może być tam co najwyżej wspomniany, ale nie pamiętam by choć coś takiego w tym filmie było. Ja nie mam jedynego i słusznego filmu o wampirach, przez co jestem otwarta na wszelkie nowe pomysły i ten bardzo mi przypadł do gustu. Byłam w kinie nie żałuję, choć fajniej gdyby było w dobrym 3D. Luke jako Dracula-fantastyczny. Gdyby miała być jakaś kontynuacja, to jestem jak najbardziej za, bo to była dla mnie ogromna przyjemność oglądać ten film :-)
NoxAeterna
Obejrzałam, uczucia mam mieszane. Zawiodłam się nieco, ale orientując się w temacie chyba nie powinnam była nawet się za tym oglądać. Ktoś wcześniej wspomniał, że jedyny dobry film o Draculi to ten F.F. Coppoli. Uwielbiam go, ale nie do końca się zgodzę. Polecam film z 2000 roku "Dark Prince: The True Story of Dracula".
Sanctuary79
Ciekawy, inaczej napisana historia Draculi , trochę prawdziwej historii + fantasy, polecam:) muzyka SUPER !!!
n8n
Jedyny słuszny film o Draculi, to "Dracula" Francisa Forda Coppoli. Ale ten obejrzę :)
Josephine66
inny niż wcześniej obejrzane ,dobry !
Tamcia
Dracula z Tomem i Pittem jest tylko jeden, a ten raczej nie dociąga. Tam tak naprawdę dla siebie znalazłam wszystko.
SilverLady
O proszę, znalazł się Rickon! :P No i Charles Dance, muszę obejrzeć.
H0use
Zwiastun spoko. Pokazuje, że film może być miazgą. Dla tych co już go obejrzeli jak wrażenia? Mi się wydaje, że jest cholernie dobry. @xandar12, true :D
ciosina
Musiałbym być szalony, żeby pójść na to do kina.
hrabia_kaczula
Zapowiada się straszna bajeczka. Zobaczymy, ocenimy :)
kasieczekoleszcuk
Cały film online napisy pl eseansik. pl/filmy-online/dracula-histor ia-nieznana-napisy-pl/
xandar12
Bo polaczkom się wydaje, że ich zdanie się liczy i są nie wiadomo jak szanowanymi krytykami :) Prawda jest taka, że ich zdanie liczy się tyle co kropelka porannej rosy spływająca po liściu. Wielkie NIC. No ale mamy internet. Tutaj mogą poudawać, że się znają i widza coś co jest nie dostrzegalne.. Szkoda tylko, że widzą to, czego tak na prawdę nie ma. Film będzie mocny. Choćby ze względu na aktorów i efekty specjalne. Ponadto samo umiejscowienie fabuły w ciekawym czasie i jej osadzenie w fantastycznych klimatach jest wręcz mogę powiedzieć oryginalnym pomysłem. Odskocznia od bohaterów Śródziemia, superbohaterów Marvela czy DC a nawet od futurystycznych wizji typu Pacific Rim. Myślę, że film osiągnie sukces.
TYGRYSEX_filmweb
Dobra już obejrzałem... Artystyczna kupa
Zuzak222
Ja się c Ja tam chętnie pójdę na to do kina, choćby po to, by wyłączyć mózg i pobawić się. Dla mnie to bedzie 100 razy lepsze od "Kosoglosa"Kino lekkie, na pewno będzie akcja, do tego gra szanowany przeze mnie pan Evans. Nie rozumiem tych narzekań, że gniot będzie, kino jest po to by bawić czlowieka, nie zważając na logikę, powagę itp. Jeśli chcecie czegoś mądrego i dorosłego zacznijcie czytać książki. Pozdrowienia dla wszystkich znawców kina.
grungehe
Obelga i gniot to mało powiedziane...
gregfister
Gdyby to była ekranizacja książki C.C. Humphreys'a, to chętnie bym zobaczył ten film, a tak to kolejna wampirza bajeczka.
SlimShady85
Uwielbiam filmy o Draculi,ale tu przegięli. Będzie coś w stylu Underword, Resident Evil, Ja Frankenstein czy Van Heseling. Czyli rozpierducha dla dzieci.
monto
Będzie taki sam gniot jak frankenstein + PG12 ...
kajas22
Aktor podobny do Draculi z Hellsinga jak się Alucard przemienił może być ciekawie spasowałoby mi jakby się na tym serialu wzorowali
Razorek_filmweb
Czekam na Hollywoodzką ekranizację książki "Nasza Szkapa" - historia prawdziwego konia. To będzie hit.
Podobno pierwszym był Judasz, który powiesił się na osice (stąd kołki osinowe), wysypał srebrniki (lęk przed srebrem [chociaż pojawia się w różnych historiach]).
alexthorn
Co do kwestii o pierwszeństwie Drakuli (ktoś wspomniał tu że myślał iż był pierwszy) to zawsze zależy jak patrzeć. Wg. Świata Mroku (papierowe rpg) pierwszym był Kain (ten braciszek Abla z Biblii).

programy Filmwebu