Zwiastun Nr 1 Wada ukryta(2014): zwiastun nr 1
Kiedy "Doc" Sportello, uzależniony od narkotyków prywatny detektyw, dowiaduje się o zaginięciu byłej dziewczyny, postanawia rozpocząć własne śledztwo.

komentarze 30

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
DarkMark66613
Zwiastuny są zajebiste, ale dopiero po filmie.
3
Lucky_luke
Przecież to jeden z najkrótszych jego filmów :D
1
Grifter
Zapowiada się kolejny konkret od Andersona. Będzie szajba !!
1
buhozzol
ja pie......le ile tych reklam trzeba zobaczyc aby odpalil sie zwiastun
Blaise.Lukas.K.
najlepsza wstawka : " did i hit You" hehe
SlimShady85
No nietypowy co do Andersona. Widze, ze cos w stylu American Hustle wiec może sie liczyć w Oscarach.
Shoto!, Kinichiro! Dozo. Moto panacako. Moto panacako! Moto panacako! Hai? Hai? Hai?!
Joanna jest zwiastunu narratorką.
brava
Właśnie przeczytałem, że to pierwszy zwiastun do swojego filmu, którego Anderson sam nie montował. I podobno w filmie pojawi się Pynchon, choć pewnie twarzy nie zobaczymy.
Conan_z_Cymerii
Trailer ma świetny klimat 60, już się nie mogę doczekać. Anderson nigdy nie zawiódł żadnym filmem, więc nie sądzę, by w tym przypadku było inaczej.
Szkoda, że zabrakło muzyki Greenwooda.
bagrov
świetny trailer, ma swój klimat do tego znakomicie pasująca piosenka Sama Cooka, który został zastrzelony w motelu w jakiś tragikomicznych okolicznościach ;)
HubertKobielski
zapowiada się nieźle, ale nie nastawiałbym się zbyt pozytywnie, bo jeszcze się zawiodę jak to miało już miejsce wielokrotnie. zwiastun przypomina mi trochę ten do 'American Hustle'. W każdym razie i tak obejrze dla Phoenixa
colamusie
liczyłem na jakiś gęsty klimat ..
snoopy
Mam nadzieję, że film pomoże mi lepiej pojąć pokręconą książkę Pynchona. ;) Zwiastun rewelacyjny - nie mogę się doczekać. Wydaje się, że Phoenix pasuje do roli, choć przy lekturze miałem przed oczami Jeffa Bridgesa (skojarzenie z Dudem z "Big Lebowski").
brava
TungShan w książce, i pewnie w filmie też tak będzie, jest mnóstwo odniesień do sprawy Polańskiego, Chinatown i kilku inny spraw.
Anderson znalazł radość w stylizacji. Skoro Phoenix wyraźnie przypomina Nicholsona a bohaterem filmu jest prywatny detektyw, to asocjacja z obrazem Polańskiego jest następnym myślowym rezultatem. Świetnie, że w obsadzie nie zabrakło wybitnych Josha Brolina i Michaela Kennetha Williamsa.
Joaquin Phoenix imituje leniwe zblazowanie Nicholsona, a Eric Robert ... hmm... jest Ericiem Robertsem. Czekałem na Newsom, ale chyba w zwiastunie jej nie ma.
Fat_Cop_L
Nie ma co się łudzić, że nie wyjdzie arcydzieło, to będzie najlepszy film XXI wieku!
dawids266
No no, nie takiego stylu się spodziewałem. Paul niekoniecznie kombinuje w swoich klimatach, ale na pewno wybroni się jak zwykle.
AutorAutor
Joaquin Phoenix jak Mel Gibson z najlepszych lat. Pomyśleć, że panowie jeszcze niedawno grali razem w filmie...
Suttree
To będą wesołe święta (lub szczęśliwy początek nowego roku).
Aldo_Raine
Geniusz pióra, geniusz filmowej narracji, geniusz ekranu. Będzie BOMBA .
katedra
Ale jaja, kto by pomyślał,że Anderson zrobi coś, co na pierwszy rzut oka nie jest bełkotliwe i pseudointelektualne. Ale ten czas trwania filmu...

programy Filmwebu