11 minut

(2015)
Zwiastun Nr 1 11 minut(2015): zwiastun nr 1
W ciągu 11 minut losy wielu mieszkańców wielkiego miasta zostaną połączone ze sobą.

komentarze 16

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Glassowski
DŻIZAS NIECH CI POLACY NAUCZĄ SIĘ ROBIĆ ZWIASTUNY. To jest jakiś koszmar po prostu, te zwiastuny nawet nie są w stanie mi powiedzieć O CZYM JEST FILM. Cholera wie, dostaję zlepek dwóch minut jakichś bezładnie poukładanych scen i co ja mam z tym zrobić? Zajarać się? JAK?! CZYM!?
9
psytak
@Glassowski tyle, że ten zwiastun właśnie dokładnie odpowiada temu co przedstawia ten film - bo to także zlepek jakichś bezładnie poukładanych scen :/
nightmare11
zna ktoś może tytuł piosenki od 1:19 ? :)
6
JOANNA108
@nightmare11 https://www.youtube.com/watch? v=jksRc-iPotM&list=PL5iDnITQuf iYFJS1xgpSlrZM_SzZfLy38&index= 39
JOANNA108
@nightmare11 To raczej komuś na kanale YT dziękujmy, bo ja to tam przechwyciłam :) Ale muzyka świetna...
88kinoman
Oglądając zwiastun tego filmu dochodzę do wniosku, że coraz lepsze są polskie produkcje. Byłem niedawno w kinie na Anatomii zła, w którym również gra Głowacki świetny film.
1
raffalsky
@88kinoman może zwiastun ładny, ale ten film jest tak zły że można stracić ochotę na oglądanie czegokolwiek polskiego na długi czas.
adamset
Pełna zgoda, film był po prostu beznadziejny. Trailer to najlepsze, co mogli z tego kitu zrobić.
Rossellinique
Nie wiem czemu innym ten zwiastun tak bardzo się nie podoba.. Wiadomo, idealny nie jest, ale przykuwa uwagę. Przechodziłam przez kino gdy go wrzucili na ekrany. Normalnie idę dalej i nie zwracam uwagi na zwiastuny, tu się zatrzymałam i wpatrywałam z zaciekawieniem. A że nie pokazuje wszystkiego? Dla mnie to zaleta, bo po co mam później iść na film skoro w zasadzie wiem o czym jest i jak dokładnie będzie wyglądać...
AutorAutor
Cały Skolimowski - tak niepolski jak to tylko możliwe, ale to dobrze! Tylko ten Mecwaldowski - z całym szacunkiem dla jego starań, warsztatu etc. ale kojarzy się on, na własne życzenie, jak najgorzej (Ciacho, Last minute). Dziwne, że to on gra tak znaczącą rolę, a nie Żebrowski/Gonera/Bukowski etc.
3
Rossellinique
@AutorAutor Zależy co się ogląda ;-) Ja akurat mam z nim dobre skojarzenia, przynajmniej na razie.
1

programy Filmwebu