Kurier

(2019)
Zwiastun Nr 1 Kurier(2019): zwiastun nr 1
...

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
toperzniet
to nie wygląda jak pasikowski. to wygląda jak nowy odcinek "czasu honoru" albo "bitwa warszawska". zwiastun montowany przez kogoś, kto może ma dobre skille w powerpoincie 97, ale totalnie nie zna współczesnej estetyki.
22
mateos8
@toperzniet Niestety,po zwiastunie potwierdzam i pisze to jako wielki fan pana Pasikowskiego. Wiem,że postęp etc, ale ktoś tak specyficzny powinien potrafic przenosc smród swojego kliamtu do każdego czasu. Smród,gęstość klimatu na którym można by wieszac siekere czy nawet świadome niedopieszczenie techniczne,ktore mocno w tych czasach psują odbiór.. Takie wypicowane wydmuszki z kolarami i jakością jakbym oglądal jakies inscenizacje na "6"-stke..Ja od pana Władka to wymagam filmu z jajem a nie takiego sztucznego w odbiorze "ą"/"ę"
2
donpablo
zdjęcia wyglądają jak Czas honoru, nie jak film tylko jak coś do TV. Szkoda bo dawniej u Pasikowskiego zdjęcia w Psach czy Krollu to było coś i robiły sporo. Żenującym jest fakt, że od X lat w filmach jak pokazują Warszawę przedwojenną lub z okupacji to lokacja zawsze ta sama- stare miasto. Lenistwo czy brak wiedzy? Wystarczyłoby pojechać i zrobić plan w Łodzi a nie ciągle pokazywać Warszawę poprzez 17 wieczne kamieniczki, ulice Mostową i kilka innych zakamarków.
5
obleh
@donpablo Zdjęcia jak zdjęcia, ale muzyka w jego trzech pierwszych filmach to mistrzostwo. No, ale głównym sukcesem tamtych filmów są dialogi i rewelacyjne aktorstwo.
1
lew890
@donpablo Tu Cię zaskoczę - zdjęcia do Kuriera były także kręcone w Łodzi.
FK1988
Czemu ciągle kręcimy historię, historię i historię? Niech ktoś w końcu nakręci jakieś Sci-Fi... Aha, zapomniałem, że na to trzeba wyobraźni i budżetu, a my ciągle kręcimy historyczne gówno, bo nawet starać się o infrastrukturę nie musimy, ponieważ budynki wciąż mamy zniszczone, które wyglądają na te z lat 40tych ubiegłego wieku. Masakra, zero jakiegoś porywu i chęci nakręcenia czegoś ambitnego i trudnego w realizacji. Wymiotuję już na tą łatwiznę i tanie pobudki historyczne w stylu:"Spoko, szkoły przyjdą i tak na to gówno".
6
Connor7
Ten dopisek "twórcy Psów" dla kompletnych debili widzę napisany
3
DefinicjaStylu
Ciekawe czy ludzie odpowiedzialni za ten zwiastun są dumni z efektu końcowego. Na zasadzie - ten zwiastun zachęci ludzi do wizyty w kinie, dynamiczny, efektowny, mający tempo, klimat i nie zdradzający fabuły. Jednym słowem - perełka. Dodajmy jeszcze, że to film od twórcy "Psów" i sale będą pełne. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty, uff. Następnie się obudzili... i tak o to wyszedł potworek na miarę seriali TVP, których nikt nie ogląda. Cytując Miauczyńskiego, DŻIZAS FAKIN KRAJST.
2
donmaslanoz14
uwielbiam trailery zdradzające 3/4 filmu
2
Ziemekz
Szkoda, jakbym Sensacje XX Wieku oglądał
1
SzalonyHeniek
No fajnie , ale zwiastun z chórami bardziej pasuje do scen batalistycznych a la Marvel , a tu wydaje się użyty jakby w celach pastiszu.
1
PanKracjusz
Nie wygląda to porywająco. W dodatku ten Małecki. Po premierze się okaże, ale raczej średniak dolnej granicy.
1
1
Filomena00
No jestem ciekawa jak wyszedł Pasikowskiemu nowy film
Bella_88
Ciekawi mnie ten młody aktor, chociaż zawsze uważałam, że Karskiego powinien zagrać któryś z braci Fiennes ;) Za to Patrycja Volny ma urodę skrojoną do takich filmów. Mimo paru uwag wierzę, że to będzie dobre kino ;)
MaTt_3_3
To nie wygląda jak produkcja kinowa, tylko jak teatr telewizji. W ogóle w tym zwiastunie nie ma klimatu Warszawy pogrążonej w wojnie. Jak ma być to dobry film o II WŚ to wymagam zdjęć takich jakie były w pianiście, czy Liście Schindlera aaaa zapomniałem na to trzeba mieć hajs.
twokill
A co z Psami 3? miały być a nie ma
grisha
patrząc na sponsorów, to chyba będzie agitka pod pis
AutorAutor
Cieszy dawno niewidziany Sławomir Orzechowski. I jest w formie!

programy Filmwebu