Brud

(2019)
Zwiastun Nr 1 Brud(2019): zwiastun nr 1
Nakręcony na podstawie bestsellerowej autobiografii grupy Mötley Crüe film "Brud" to do bólu szczera opowieść bez cenzury o seksie, narkotykach, rock’n’rollu, sławie i cenie, jaką się płaci za

Pozostałe dla The Dirt (2019)

komentarze 20

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Demosthene
Ciekawe, czy będzie to film o tym co ci kolesie naprawdę odwalali, czy słodka historyjka w stylu Bohemian Rhapsody z ładną muzyczką (bo oryginalną od świetnego zespołu), z bandą wysztafirowanych picusiów z przebranym za Freddiego cienkim knypem na czele i scenariuszem ocenzurowanym, chyba przez wszystkich ze sprzątaczką Freddiego i kierowcą tour busa łącznie. Mam nadzieję, że Dirt to będzie kawał mocnego i wulgarnego ukazania tej grupki notorycznych wariatów, którzy w byciu szajbusami zaimponowali samemu Ozzy'emu.
3
witcher113
@Demosthene Ja się nie chcę czepiać, ale Motley Crue ze świetną muzyką to ma mało wspólnego :D
4
Demosthene
@witcher113 Nie mam nawet najdrobniejszego zamiaru tego sugerować, ale historię mają ciekawą, odsyłam do książki o takim samym tytule jak ww. film.
witcher113
@Demosthene "czy słodka historyjka w stylu Bohemian Rhapsody z ładną muzyczką (bo oryginalną od świetnego zespołu)" Po tym nawiasie myślałem, że to właśnie zasugerowałeś :P
Seth87
@Demosthene ale przeciez juz po trailerze widac ze nie bedzie niczym mocnym
Demosthene
@Seth87 Zawsze pozostaje nadzieja, że nie będzie aż tak źle. :D
icenumerocinq
@Demosthene Nie ta platforma się za to bierze. Powinno być HBO.
katedra
@Demosthene Pytanie tylko, czy rzeczywiście kontrowersje w przypadku biografii cokolwiek zmieniają i czy Bohemian byłby lepszym filmem, gdyby było w nim mniej muzyki, a więcej karłów z dragami na plecach
Demosthene
@katedra Muzyka w Bohemian Rhapsody to była jedna z nielicznych zalet tego filmu i było jej zasadniczo w sam raz, w przypadku biografii liczy się przede wszystkim jakaś autentyczność, a w przypadku każdego liczącego się filmu liczy się przede wszystkim dobra fabuła, a tej BR zdecydowanie brak.
1
CzarodziejkaGore
Nie powinnam sie jarać, bo jeszcze może się okazać że to spieprzą. Książkowej biografii film i tak nie przebije ale zwiastun obiecujący.
MontgomeryR
Wolałbym biografię Meat Loafa, albo musical Bat Out of Hell w wersji filmowej :-)
Seth87
No nie wiem, jak dla mnie szykuje sie troche gniot jak The Runaways.
MagnusDuxWolly
Wygląda to dobrze, dość dobrze znam i muzykę i historię Motley i zwiastun mi się bardzo spodobał, jak narazie jestem podekscytowany.
piciu6
młodziaki równie twarzowi jak pierwowzory :D ciekaw jestem, czy będzie 100 procentowy hedonizm Motley, czy historia dla Bravo girl ?
piciu6
@Lefty_Guns przy całej sympatii dla Nikkiego nie można zestawić tych bandów, ech zwariowane lata 80- te, sex, drugs and rocknroll :D
icenumerocinq
Temat idealny dla HBO. Kto zagra Pamelę?

programy Filmwebu