Zwiastun Nr 1 The Loudest Voice(2019): zwiastun nr 1
...

Pozostałe dla The Loudest Voice (2019)

komentarze 12

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
zarptak
Kevin Spacey by się bardziej nadał.
5
oleksiey2000
Aż ciężko uwierzyć że ten aktor grał niecałe 20 lat temu "nieśmiertelnego" Maximusa w gladiatorze.
2
Indy_6
Charakteryzacja dobra, ale Russel nie pokazuje niczego nowego.
1
Szczery997
Szczerze ilo patrzec na taki aktorski kunszt !:)
Slimak_6
@Szczery997 Bohater filmu żądz mocy nie mógł zmóc i dlatego Obama, gender oraz szatan zapanowali nad światem :) Żartuję oczywiście, film zapowiada się bardzo ciekawie, Roger Ailes to interesująca postać!
H33L
Wiem, że zaraz mnie ktoś tutaj zjedzie za doszukiwanie się nie wiadomo czego w tym serialu ale każdy kto siedzi w temacie powinien zauważyć tradycyjny już atak z pewnej strony układu politycznego. Fox News przewija się tak często jak się tylko da, twierdzenie, że nie ma Foxa bez Ailesa - złego, molestującego kobiety gościa, łączenie patriotyzmu z określeniami typu "osiągniemy to za wszelką cenę" no i oczywiście z osobą molestującego kobiety faceta itd. itd. itd. Zadziwiająco to wygodne w czasach kiedy Fox News jest nazywane "tubą propagandową Trumpa". Jak to rzekł główny bohater "Television is the most powerful force in the world". Trudno się z tym nie zgodzić. Pranie mózgów trwa w najlepsze... Pozdrawiam
2
streetbrother
Kiedy Naomi Watts zdążyła się tak zestarzeć? :(
szaki3
no tak, zaraz wyjdzie z tego filmu, że i nawet Russell, którąś molestował
BartasBartas
@szaki3 ja bym się zdziwił jakby żadnej nie molestował. Jak tam było na to takie społeczne przyzwolenie to tych świętych ze świecą szukać.

programy Filmwebu