Zwiastun Nr 2 (polski) World War Z(2013): zwiastun nr 2 (polski)
Były pracownik ONZ stara się powstrzymać pandemię zombie, która zagraża istnieniu ludzkiej rasy.

komentarze 80

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Koneser_Piter
chętnie obejrzę. widziałem masę filmów o zombie a kiedy zobaczyłem ten zwiastun pomyślałem że może być fajny i sensowny :)
1
oyvinddev
scena z dziurą w kadłubie samolotu przypomina mi Sharkando 2 :)
AgnieszkaKiszka
Jeśli ktoś chce go obejrzeć w domu to gorąco polecam , fil naprawdę dobry . Tutaj link -> http : //moviefactory . com . pl /player/ war%20z (wystatczy usunąć spacje)
danona_2
Wszystko w rekach Brada i babki bez reki,,,, obejrzalam caly , moze byc
dadi! hany! ... i juz tego filmu niechce ogladać :(
bbarf
Jaki sens ma dywagowanie na temat filmu, którego się nie widziało i jaką wartość maja opinie osób co widziały jedynie zwiastun i recenzje?
V0dnik
Do Estivo:Akurat Resident Evil ma głębię fabularną ale trzeba się wczuć w to uniwersum, seria RE nie jest dla wszystkich,można ją albo kochać albo nienawidzieć:-)
Estivo
W końcu coś z większą głębia fabularną niż Resident Evil 2 i w górę. Akurat tutaj wszystko mi pasuje i składa się w całość. W końcu ludzkość jest zagrożona i nie ratuje jej garstka ludzi tylko cała myśląca sfera. Oby to był chociaż pierwszy gwóźdź do trumny filmowego RE
tomahawkpl
Schemat identyczny jak w "28 dni później" i kontynuacji "28 tygodni później". Skoro tam były emocje to tu pewnie też się pojawią.
Yzbuzz
Mam nadzieję, że nie zastrzelicie mnie za reklamę - ale jeśli cenicie "WWZ" i tego typu klimaty, to pierwsza polska antologia o zombie - "Zombiefilia" jest już do pobrania na Wydaje.pl ;) Są tam takie klimaty i znacznie więcej ;)
dariusznkuklinski
pierw gra DayZ później WarZ a teraz film World War Z czy te tytuły nie są ze sobą powiązane przypadkiem ? bo tera nie wiem mają ten sam charakter.
asia697011
Też wydaje mi się że Brad Pitt nie zagrał by kiczu film zapowiada się zajebiście. Lubie takie klimaty
newgoth
Jesteście naprawdę niesamowici. Potraficie na podstawie niespełna 2 i pół minutowego trailera określić wartość czałego filmu. Aż dziw bierze że do kin i na DVD są wprowadzane pełne wersje fimów.Toż to zwykła strata czasu. Po wersji 3 mintowej zostanie nam dodatkowe półtorej godziny na intelektualne rozmowy o filmie i ocenę prędkości zombi. Bo przecież wszyscy wiedzą że każda książka medyczma podaję prędkość poruszania się osób zarażonych. Ba! Mówią o ty przepisy ruchu drogowego. Jeśli chcecie znać moje zdanie (jeśli nie to i tak je wypowiem) to zombi są drapeżnikami. Biorąc pod uwgę to że raczej atak z zaskoczenia w ich wypadku odpada to w jaki sposób miały by polować na uciekających ludzi poruszając się z prędkości kolejki do lekarza?
Nick_filmweb
Niektórzy z was pierd...lą, że głowa boli. Właśnie te "wylewające się" zombie jest świetną nowością! Czegoś takiego wcześniej w filmach o zombiakach nie było i to jest świetne. Pokazanie zombie jako jednej wielkiej odkształconej masy. Fakt, że zwiastun nie zapowiada aby było to wyjątkowe kino, ale pomysł na zombie jest świetny.
GalaQXus
Do cholery!!! Wojna światowa Z , albo Wojna światowa Zombie, tak trudno to przetłumaczyć?!!?! Nie idę na to do kina w takim razie, jeśli już inaczej inaczej...
natalien88
czemu nie i to z Pittem. WYDAJE SIE CIEKAWY
Rezyser Na Bezrobociu
już 200mil USD w plecy od chin za nie dopuszczenie filmu na rynek
bornstubborn
No i nie ma sensu iść już do kina. Film streszczony w 2:26 od początkowej sielanki, przez nagłą zmianę rzeczywistości, przymusową rozłąkę z rodziną, walkę, wykombinowanie sposobu na zniszczenie wirusa etc. Efekciarsko i nieodkrywczo.
901_2
Brad pitt to mój ulubiony aktor lecz myślę że zagrał tylko i wyłącznie w "World war Z" dla pieniędzy.
baddestbitch
Już nie mogę się doczekać! Nie bądźcie tacy surowi dla tego filmu, bo zapowiada się dobrze. Brad Pitt na pewno nie wziąłby udziału w beznadziejnym projekcie. ;)
SoniQer
Kolejny zwiastun tego filmu uświadomił mnie jak bardzo nie chcę go obejrzeć :] Te Zombie to jakaś kpina! Hipermobilne, niczym naładowane extasy. Poza tym ZA DUŻO efektów specjalnych :/ nie wiem jak dla was, ale dla mnie prawdziwe Zombie to tylko w The Walking Dead ;] ponieważ na obecne czasy i możliwości to już żaden wysiłek poklikać w komputerku i wow! Mamy mrowisko Zombie ;]
kfcboy
Narzekajcie narzekajcie, a film pewnie i tak swoje zarobi :)
Daray
Jedyne co spodobało się w tym zwiastunie to Brad Pitt. Pewnie ciepłe gówno z tego będzie. Obym się myliła.

programy Filmwebu