Zwiastun Nr 2 (polski) Tylko kochankowie przeżyją(2013): zwiastun nr 2 (polski)
Para krwiopijców odbudowuje swój związek sprzed lat. Na przeszkodzie staje im młodsza siostra wampirzycy.

komentarze 31

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
mariemad
Świetne KINO! Chociaż pozostaję pod urokiem Toma (szczególnie z Hollow Crown) tutaj film kradnie Tilda. Scena powitania po długiej rozłące- marzenie!
daniel_r78
może w końcu będzie to jakiś klimatyczny film o wampirach:). Do tej pory były to matrix-y z zebami
Wictorias
Wszystkiego się spodziewałam, ale nie wampirów! To dla mnie duże zaskoczenie. Jednak pomijając ten fakt, taki styl bycia nieźle pasuje do Toma.
Rossellinique
Cóż Derry_Holmes z jednej strony Cię rozumiem, z drugiej zaś...obejrzę ten film bo ma wszystko co uwielbiam Toma, wampiry i Tildę-piękna nie jest(a przynajmniej dla mnie), ale jak już zagra, to wiem, że jest to nietypowy film, inny i dlatego muszę go koniecznie obejrzeć. Obym się nie zawiodła, bo nie lubię sobie robić nadziei przed, no ale nie potrafię się powstrzymać..
Derry_Holmes
BTW Rozwalają mnie komentarze typu: "Loki!" "Tom!" Loki! <33333" muszę obejrzeć ten film ze względu na Lokiego/Toma" Nie chcę wyjść na hejtera czy cuś, ale ludzie muszą się pogodzić, że ten film to coś innego. I właśnie boję się, niskich not tylko ze względu na Tildę (która jest genialna, choć nie każdy to widzi) lub bardziej specyficzną rolę Toma.
Derry_Holmes
@Ireth- Ujęłaś dokładnie to, co miałam na myśli!
kamykk_
Ymm.. trochę się tego boję ;_; Ale i tak obejrzę :D
Surka0407
Kreacja Swinton trochę mnie przeraża. Wygląda okropnie w niektórych momentach. Zwiastun mnie nie zachwycił, ale dam mu szanse, a co tam ;p Tom jak zwykle pokaże klasę, tego jestem pewna ;)
Rillka
Na szczęście oglądanie boskiego Hiddlestona (i równie boskiej Swinton) można połączyć z pasją dobrego kina. Jarmuscha kocham miłością niezmienną od lat i cieszę się jak dziecko na myśl o tym co zrobił tym razem. Trailery i fotosy jak dla mnie zapowiadają film zbliżony do Deep Blue Sea w sensie obrazowania, swoistej elegancji w kadrach, scenografii, ale i grze aktorskiej. Mam też nadzieję na równie przytłaczającą dawkę emocji do przetrawienia, a tego się akurat po Jarmuschu można spodziewać. Byle do maja!
Metropholis
@Ireth, masz calkowita racje. Poza tym niskie noty Deep Blue Sea mogly wyjsc tez z tego, ze film jest skierowany do waskiej rzeszy odbiorcow, wrecz tylko tych, ktory potrafia docenic tak specyficzne, nieco teatralne kino. Ogladanie go tylko dla Toma mija sie z celem i lepiej od razu odpuscic. W Only Lovers Left Alive pewnie wyjdzie tak samo - film tylko dla tych, ktorzy beda umieli go zrozumiec i docenic. Nie po to by popatrzec sobie na boskiego Hiddlestona czy dlatego ze to film o wampirach. Po prostu kino wyzszych lotow i tyle.
Ireth
Boję się czytając niektóre komentarze. 80% opiera się na Lokim. Ja bym się jednak obawiała spoglądać na ten film tylko przez pryzmat Toma Hiddleston'a, czy Lokiego. To nie ma być film akcji, zapowiada się (przynajmniej wg mnie) na film dla niektórych nieco nudnawy, taki iście egzystencjalny. Dla tych co oczekują tu akcji jak w Avengers, czy Thorze, dla tych, co oczekują kolejnej roli a'la Loki, może to rodzić spore rozczarowanie i obniżone noty na fw dla tego filmu, a to niesprawiedliwe, bo dla mnie zapowiada się dobry kawałek kina. Moim zdaniem będzie wówczas tak samo jak w przypadku "Deep Blue Sea", gdzie film był dość dobry, a niskie noty dawały przede wszystkim zawiedzione fanki Toma, który w tym filmie grał niezdecydowanego gnoja, bez zielonej pelerynki i długich czarnych włosów. Szkoda wtedy będzie...
arya126
Ta scena w której Tom przykłada sobie do serca pistolet i mówi ,,puff" jest boska:D
Zarrock
Czy ktoś wie jakie utwory są umieszczone w zwiastunie? Nigdzie nie mogę znaleźć pierwszego i drugiego z nich.
Daray
Długo jeszcze mam na to czekać ? No dalej!
jax5
gratulacje dla aktorki pierwszoplanowej, nieźle się trzyma jak na 53 lata...
ruusu_s_tumma
nie mogę się doczekać. Taki ładny Tom. :)
88agatka
pozostaje cierpliwie czekać... :)
Myersowa
Kiedy tylko wejdzie do kin, pobiegnę go obejrzeć :)
KiziorEx
szukam kochanki, tak aby przetrwać....
KingShultz
no aż nie mogę usiedzieć na miejscu. SZYKUJE SIE GENIALNE WIDOWISKO I AKTORSTWO. CZEKAM <3
tommy_16
Tylko kochankowie przeżyją polski zwiastun
Już nie mogę się doczekać ! :)

programy Filmwebu