Snajper

(2014)
Zwiastun Nr 2 (polski) Snajper(2014): zwiastun nr 2 (polski)
Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

komentarze 43

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Klaudia_Stopa
Już dawno żaden film nie zrobił na mnie tak ogromnego wrażenia. Jeśli ktoś miałby obejrzeć jeden film - polecam własnie Snajpera.
Dejmien01
bardzo dobry film, warto poświecić czas
mpkb
Gratulacje dla Pana Eastwooda. Tak dobrego filmu już dawno nie oglądałem. Polecam.
slena1986
Super film. Bardzo mi się podobał.
jaco124
film naprawde świetny, dawno nie widziałem tak dobrego filmu!
MrKash
Dzisiaj oglądałem, polecam gorąco, naprawdę warto obejrzeć. * Świetny ;)
dajmlerpl
Dawno już nie widziałem tak dobrze zrobionego filmu
SiwyTM
Film genialny a Bradley Cooper zagrał w tym filmie rewelacyjnie! :)
kinoman19971
Powiem tak. Film jest bardzo dobry, ale jeśli ktoś czytał książkę to może być trochę zawiedziony. Książka (jak to zawsze... moim zdaniem) jest bardziej ciekawsza niż film. Produkcja ekranowa bardzo wciąga byłem na tym w kinie i jestem bardzo zadowolony że na to poszedłem. Ale chociaż czegoś tam brakowało ale za film daje 7/10
miecio1
widziałem kilka innych odcinków są fajne :)
rayan17
Wow Amerykanie jak ładnie się wybielają , wielki człowiek, obrońca pokoju, wszystko ładnie pięknie a Hitler też miał takie filmy. Wy tak na poważnie z tymi komentarzami ? Przecież to ludobójcy , od samego początku CIA wiedziało o planowanym ataku , Hussaina też sobie powiesili twierdząc że posiada broń biologiczną oraz nuklearną to były tylko spreparowane dowody by go rozwalić a ten gość trzymał tych wariatów w ryzach , to że raz na trzy miechy walił do nich jak do kaczek to tylko po to by pokazać kto tu rządzi ,a teraz jest jubel teraz tylko czekać jak Iran Syria oraz Iraq powstaną razem i zaatakują Iran to kolebka tych Samowysadzających się debili a Ameryka ich nie tyka bo mają ATOMA GDYBY HUSSAIN MIAŁ BY ATOMA TO BY GO NAWET PALCEM NIE TYKALI , DZIĘKI CI AMERYKO ZA JUBEL Z MUŁZUMANIZMEM , NA KONIEC WIECEJ HISTORII MNIEJ ONETU WP I TELEWIZJI SPONSOROWANEJ PRZEZ POLSKI RZĄD , DWA I NAJWAŻNIEJSZE WYBUCH JĄDROWY PRZEŻYJĄ KARALUCHY I MUŁZUMANIE .
pitfox
zgadza się...jest to prawdziwa opowieść o Najsłynniejszym Snajperze Amerykańskich Oddziałów Seals ..Chris Kyle...Niestety zginął we własnym kraju,zastrzelony przez swojego towarzysza broni z oddziałów Marines...Film opisuje autentyczne wydarzenia z przebytych działań Chrisa w Iraku i w miejscowości All Faludża..
milanista88
Niedawno obejrzałem. Świetny film, cooper? Wyszedł nieżle. Dla ludzi którzy psioczą na filmy wojenne z góry. darujcie sobie komentarze
czarek5_filmweb
https://www.youtube.com/watch? v=85C-IAoL-nA . połączenie soundtracku z filmu interstellar oraz zwiastunu Snajpera. Włączcie muzykę od tego momentu- 1:52, dla mnie to byłby majstersztyk gdyby Hans Zimmer skomponował muzykę do tego filmu.
Andre1801
Mam wrażenie że to na podstawie książki 'Cel snajpera" Chrisa Kyla, jest tu kilka rzeczy które pasują do książki jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
c00ba
na seansik.tv można już oglądnąć :/
Shaggy777
Dawno nie miałem tak, żeby jakiś trailer wywołał we mnie takie emocje... Pod koniec tych 2 minut miałem już prawie szklanki w oczach. :P
aniol44
Eastwood z filmu na film jest coraz lepszy... Poczekam , choc niecierpliwie bo kino to kino ! Wiem ze to będą dobrze wydane pieniądze :-)

programy Filmwebu