Zwiastun Nr 2 (polski) Godzilla II: Król potworów(2019): zwiastun nr 2 (polski)
Po pojawieniu się nowego zagrożenia Król Potworów powraca, by ponownie przywrócić w przyrodzie równowagę.

Pozostałe dla Godzilla: King of the Monsters (2019)

komentarze 82

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Optimus_999
Nie wygląda to źle... A nawet całkiem dobrze. Bo choć po słabszej pierwszej części, która była nudna i miała w sobie za mało Godzilli, można było mieć spore wątpliwości względem kontynuacji, to jednak trailer zdołał zaradzić tym obawom. Jest dużo stworów, pełno akcji, świetnych efektów specjalnych i jeszcze więcej rozwałki, czyli czegoś na co warto było czekać. Oby tylko nie popsuto tego dobrego wrażenia.
28
baldman83pl
@Optimus_999 Jedynka nie była słaba, mimo, że fakt Godzilli nie było za dużo...
8
Slimak_6
@Optimus_999 Punkt za dziewczynę ze "Stranger things". Laska ma w sobie coś fajnego, dużo w niej szczerości, nie jest plastikowa. Lubię ją oglądać na ekranie :)
2
SandorClegane
@Slimak_6 ooo tak...Nastka jest Ok :) chociaż widać, że od czasu ST już wydoroślała ...a to nie zawsze jest dobrze (sodówka).
protekcjonalny_mua
Lubię w pierwszej Godzilli to, co się nie podoba wielu - rzadkość w ukazywaniu potwora, te wszystkie dymy i tajemnicę. Wiem, nie takie były oczekiwania, ale mnie się to bardzo podobało. I tak jak pewną powolność polubiłem w tamtym filmie, tak ucieszyłem się ze zmiany w kontynuacji (no, chyba, że zwiastun oszukuje, ale sam w sobie jest bardzo udany). Zapowiada się sporo akcji i niezły klimat. Ostatnimi laty wiele filmów o potworach mnie raczej rozczarowało, tym większa radość.
15
kucuser
@protekcjonalny_mua Cała powolność pierwszej części jak i tajemnica wzorowane były na oryginalnej części, ja osobiście tez to polubiłem główne dlatego bo czuć respekt przed gadem. Widziałem prawie wszystkie filmy z Godzillą i najbardziej cierpiały te przesycone walkami kajiu i nie potrzebnym tłumaczeniem co i dlaczego. Dlatego let them fight(w rozsądnej ilości) i do przodu.
1
baldman83pl
Jaszczur ma przyśpieszenie nie powiem. Ghidorah to będzie potęga... ale król jest tylko jeden :) A tymczasem King Kong sobie spokojnie rośnie...
10
DefinicjaStylu
Jak byłem młodym szczylem to oglądałem Godzille na vhs'ach. To było coś. Minęło trochę lat i po tym zwiastunie znów się czuję jak ten gówniarz. Z cyklu - must see. xD
6
stach1255
W końcu film o walczących Kaiju, a nie o jakiejś rodzince.
6
juchacz17
Dialog Dr. Serizawy z tą panią jest ku*wa świetny: -Godzilla miałaby być naszym pupilem? -Nie. My bylibyśmy jego. To ładnie pokazuje, że człowiek z natury rości sobie prawo do dosłownie wszystkiego, nawet do natury :v
5
Barry_Ultimate
@juchacz17 Zwierzakiem, a nie pupilem. Ucz się tłumaczenia z kontekstu.
SuckMeFace
W końcu nawalanka między potworami take my money
4
sp4wn_sp4wnersiak
Scena jak Godzilla biegnienna ghidore.... Wychowalem się na godzilli i jaram się ta scena jak dzieciak :O
3
Piotrek4
Pierwsza część miała świetny koncept. Mało Godzilli w "Godzilli". To lubię. Nie nachalna eksploracja, delektowanie się poprzez rzadkość. Niestety Gareth Edwards trochę spierdzielił sprawę bo bohaterowie i historia była średnich lotów. Niestety, teraz po zwiastunie widzę chyba zmianę koncepcji - nafaszerować film akcją ile się da.
2
hezron
@Piotrek4 Dokładnie :) To był super pomysł, trochę na wzór Cloverfiled. Potwór pojawia się nieczęsto, potwór którego widzimy z perkspektywy żółnierzy, przechodniów na ulicy, pracujących w biurowcu itd... ale niestety background story było niespecjalnie zajmujące dlatego film się nie podobał szerszej publiczności... Tu niestety niby jest "na bogaciej" ale jakoś to do mnie nie przemawia.... Pacific Rim nadal będzie wyglądał lepiej mimo już przeszło 5 lat na karku.
GoofyMc
Lol, poprawili nawet znikające bandaże na dłoniach Jedenastki z pierwszego trailera!
1
SandorClegane
@GoofyMc ekhm to była 13stka, a właściwie "Nastka"
GoofyMc
@SandorClegane ekhm mnie uczyli w szkole że Eleven - 11 :P
SandorClegane
@GoofyMc lol do teraz dałbym sonie rękę uciąć, że to była 13stka...no i bym teraz k... nie miał ręki ;) Jasne, masz rację, odpaliłem w oryginale i jest jak byk - 11
orzeh8
Pierwszy zwiastun o wiele bardziej mi przypadł do gustu.
1
Darcon2009
.............................. .............................. .............................. ........................
veteranos88
To moze byc swietny kawalek kina rozrywkowego.
urbi29
0:47 Co robi w tym filmie Macierewicz?
Lukerrs
Liczę, jak pewnie wielu, na rozwinięty i intrygujący wątek miłosny.
NedznySzczur
Już widzę, że ktoś miał dłuższe posiedzenie w kiblu, to postanowił napisać scenariusz.
tomaszmasz_filmaniak
Ja tam się jaram jak wiedźma na stosie.Jak się komuś nie podoba, niech nie ogląda.Proste.Ghidorah,Rodan i Mothra. :D Zapowiada się zacnie.
lupus198116
Już jutro na PULSIE 2 ....tak to wygląda ,straszna kupa ,pif paf mig mag bum bam SRAM!!!
Mighty_Odhin
Zajebista Godzilla z zajebistymi potworami zupełnie jak z megahitów na Polsacie sprzed 15 lat XD
Iron_Maiden
Świetnie znowu widzieć Ghidorę, Rodana i Mothrę.
galagaguy
Może nareszcie godny następca Pacific Rim
Patrhas
Jak to w zwiastunie, pokazali najciekawsze momenty. Później może się okazać, że akcji będzie mało, a wszystkie najciekawsze sceny będą nagle przerywane albo przykryte warstwami kurzu, dymu i ognia (obym się mylił). Póki co niedoścignionym wzorem jest dla mnie Pacific Rim, w którym i wszystko pięknie widać i zachowane są majestat/potęga Kaijū/Jagerów. Inna sprawa, że tam Del Toro miał swobodę w kreowaniu swoich "bohaterów". Tutaj pojawiają się monstra, które wymyślono kiedyś i dla których domyślam się, że nie łatwo ułożyć ciekawe sceny walki.
badask_madafaka
Wszystkie potwory wyglądają meega, poza..... Godzilla :( wygląda jak jakiś utuczony Janusz :D ogólnie trailer fajnie się prezentuje
Cross_23
nic nie widać. znowu tylko dym i mrok. ale słabe cgi trzeba jakos zatuszować.
godzilla22
supere czekam ale co wychodzi z pod ziemi komunga??
Dawid_Bochenski
Ta godzilla to szczególnie w drugiej minucie wygląda koszmarnie....
Dawid_Bochenski
@ArcadiaBay_filmweb hodzi o ti rze w zwiastóńe jest moc!!!! Czytaj zrozumiale przecież nie piszę po hińskó
ArcadiaBay_filmweb
@Dawid_Bochenski Serio nie żeby coś ale mój komentarz był sarkastyczny.
Dawid_Bochenski
@ArcadiaBay_filmweb skończmy tą sarkastyczną konfrontację. Teraz się modlę do boga piłki nożnej aby Polska wygrała z Kolumbią czyli mecz o wszystko!!!!!!!!!! Dalej Polsko dasz radę wygramy ME 202!!!!!!!!!!!
1

programy Filmwebu