Zwiastun Nr 2 Teoria wszystkiego(2014): zwiastun nr 2
Film opowiada historię genialnego naukowca Stephena Hawkinga - rozwoju jego choroby, rodzącego się uczucia do Jane, a w końcu rozpadu ich małżeństwa.

Pozostałe dla The Theory of Everything (2014)

komentarze 16

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
hiss
uważam, że byłby to lepszy hit na walentynki niż przereklamowany Grey...
8
sp33d
Film ladny, niesttey odrobine za bardzo "wcyiskacz lez". Liczylem tez na wiecej czesci naukowej no i sie przeliczylem. Na plus na pewno doskonala gra Eddiego Redmayna - mysle, ze zasluzony oscar, stad calkiem niezla ocena.
2
Kazimierz_Starzynski
Nareszcie. Niesamowity umysł, wspaniała postać i wbrew wszystkiemu - mająca w sobie radość i niosąca nadzieję OSOBA Stephen'a Hawking'a. Wierzę iż film odda choć część tego piękna. Zdjęcia, aktorzy, scenografia są bardzo dobre. Scenariusz napisało życie. O muzyce wiem niewiele. Zobaczę i usłyszę wszystko.
1
1
spes_filmweb
może być dobry jak piękny umysł czuję to
1
trf
Popłakałam się na trailerze... :| Genialny umysł w tak chorym ciele, jak bardzo to nie fair i jak wielką osobowość ma Stephen Hawking. Mam nadzieję, ze film jest godny swojego bohatera.
1
abby63
muszę obejrzeć, zapowiada się doskonały film
1
Cezary68
zapowiada się na kawał dobrego kina
1
1
Gucia197
ogladałam w wersji francuskiej, bardzo polecam.
szymonkb
Jeśli nie był na tyle genialny by zdążyć spłodzić dziecko przed dopadnięciem go przez nieuchronną chorobę to nie ma co robić z filmu arcydzieła. Ale historia nawet niezła, warto obejrzeć.
Rossellinique
@szymonkb Nie bardzo rozumiem o cóż Ci chodzi. Przecież oni mają trójkę dzieci.

programy Filmwebu