Zwiastun Nr 2 Blade Runner 2049(2017): zwiastun nr 2
Oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.

komentarze 47

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
bzyku94
Wygląda dobrze, ale wolałbym zobaczyć w głównej roli Fassbendera albo Hardy'iego.
10
Czarny_Bizon
@bzyku94 Jak dla mnie Gosling dobrze wypada w tej roli, czekam na film.
1
bzyku94
@Czarny_Bizon Tu się różnimy. Dla mnie Gosling nie wypada dobrze w żadnej roli.
2
GregoryWall
@bzyku94 Dokladnie, ciekawe dlaczego jest tak promowany. Fassbender byłby super :) i Hardy pewnie też. Gosling za bardzo kojarzy się teraz z lalandem poza tym:)
wrotek
@bzyku94 leto tez juz sie slizga na gownie od czasu requiem dla snu
10
gawlacki
Każdy film Villeneuve'a trzyma poziom, każdy zrobił na mnie duże wrażenie, każdy oglądało się co najmniej przyjemnie, ale też do każdego miałem jakieś zastrzeżenie. Oby Blade Runner wymknął się w końcu z tego schematu, bo trailery są po prostu znakomite.
10
szybki1244
@gawlacki właśnie wydaje mi się, że ten film będzie świetny (!) ale na pewno nie idealny. Czekam, jestem przygotowany na parę "rys" ale wiem że i tak będę zadowolony.
Robert_Sawyer
Ale to ma klimat! Villeneuve odnalazł w sci-fi swoje przeznaczenie.
8
ego78th
Mam nadzieję, że Ridley Scott pojawia się tutaj tylko tytularnie i nie maczał palców w produkcji, bo jego czas już dobiegł końca. Chwała mu za starsze produkcje a teraz czas na emeryturę.
3
wierzba84
Wiem, że to tylko zwiastun i powinienem wstrzymać się z podniecaniem.. ale, kurczę! Roger Deakins! Może nareszcie Oscar dla tego Pana ?
2
Silence_8
Fil ma swój super mroczny klimat.Do tego ścieżka dzwiękowa wgniata w fotel.
1
MistrzYoda_filmweb
Póki co wszystko wygląda fajnie lecz jaki naprawdę będzie film ? Nie mogę się doczekać premiery.
1
daniel_r78
jak słyszę ten komentarz i te głosy podłożone to tracę ochotę na wszystko. Te Shrek?
kiper001
Dramat. Flaki z olejem... ciagnie sie długo alcja odwleczona na maxa... przespisz 0.5h filmu i nic nie stracisz z fabuly...
tnalag
akcja rozwleczona do granic możliwości, poza piękną scenografią (wygenerowaną komputerowo) i odrobiną muzyki - straszna kicha - na początku wręcz mnie usypiał. Nijak się to ma do pierwotnego łowcy androidów.
Arion85
Wygląda obłednie a i zarys plotu zmierza w ciekawym kierunku trochę jak w westworld - były kadry z miejsc w którym 1 cześć się nei rozgrywała a októrych jest mowa w książce możliwe ze w 2jce wyjaśnią dlaczego zwierzęta są sztuczne itd ..... ja jestem na tak daje mu szanse i to spore.
Psho7
Film będzie dobry, lub nawet lepiej, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, iż okaże się finansową klapą.
sylwazx
@Psho7 Stawiam funty przeciwko kłakom że w dwa tygodnie wyjdą na swoje.
1
Justyna_0288
@jaceeook zmierz temperature, moze sie przeziębiłes, wczoraj bylo chlodno wieczorem
jaceeook
@Justyna_0288 twoje poczucie humoru zamroziło mnie całkowicie; być może szkoda...
jp2
@jaceeook Ciebie ten żart zamroził, a mi wysuszył pranie :)
1
jaceeook
@Justyna_0288 w takim razie bardzo dziękuję za troskę. bądź pozdrowiona justyno; a poza tym naprawdę spodobał mi się ten zwiastun
Justyna_0288
@jp2 Ciesze się,ze moj instynkt opiekuńczy pomaga ci w domowych obowiazkach :)
Sneaky_Miki
największe drewno hollywood znów pokaże nam swoje trzy blond miny na krzyż.
Cyrk na kółkach. Ridley, Denis, zlitujcie się.
Pinokio1983
Doskonała muzyka. Jednak reszta wydaje się jedynie piękną wydmuszką.
1
szaki3
Jak to ja,oglądam tylko pierwsze max 20sec. ,ale jak to Spier****** ,to pozwę ich do sądu! ^^
katedra
Z takim reżyserem na pokładzie można czuć się bezpiecznie, ale nowy Łowca wygląda jak coś pomiędzy Prometeuszem a Ghost in the Shell ze Scarlet. Może to wina dzisiejszej stylówy wszystkich saj faj? A może po prostu pomysłu na serię nie ma, ale ktoś bardzo chce, aby ją kontynuowano (pewien starszy pan z demencją)?
5
kucuser
@katedra dla mnie wygląda to jak kolejny zwykły akcyjniak w klimatach sci-fi. Bladerunner był filmem powolnym, z lekką dozą akcji przede wszystkim skłaniał widza do chłonięcia atmosfery i zastanawiania się nad losem replikan. Przynajmniej filtry i muzyka są jak należy a na resztę poczekamy. Może zwiastun jest mylący i w ten sposób starają się napchać widzów do kina.
gawlacki
@kucuser To, że w filmie nie ma wybuchów, pościgów i strzelanin nie oznacza, że jest powolny... Np. "Drive" jest typowym powolnym filmem, gdzie wchłaniasz klimat, ale nie Blade Runner. I to nie grzech umieścić w filmie elementy kina akcji, wprost przeciwnie - w świecie łowcy androidów, aż się prosi o jakieś miłe dla oka efekty specjalne. W odpowiednich proporcjach może wyjść to tylko na plus.
GIMB2004trololo
Nie oglądam trailerów które zdradzają aż tyle fabuły. Zabija to radość z oglądania filmów. Tutaj trailery i tak zdradziły baaardzo dużo.

programy Filmwebu