Zwiastun Nr 2 Wszystkie pieniądze świata(2017): zwiastun nr 2

Szesnastoletni wnuk najbogatszego człowieka świata zostaje uprowadzony. Jego oddana matka stara się przekonać nieustępliwego miliardera do zapłacenia okupu porywaczom.

programy Filmwebu

komentarze 39

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
brainwash216
Pierwszy trailer był o wiele lepszy, ten jest bardziej w klimacie typowego akcyjniaka z Wahlbergiem
22
Burnham1
@brainwash216 Poprzedni zapowiadał poważny film, ten rzeczywiście bardziej przypomina akcyjniaka i to działa na szkodę. Byle sam film tak nie wyglądał.
4
kryst007
Plummer wypowiadając "Nothing" wygląda jakby sam się podśmiewał z powodu i okoliczności, przez które zastępuje Spacey'ego xD
20
Aldo_Raine
Pomimo tego, że podmianka Spacey'ego to są chore jaja to Plummer prezentuje się znacznie lepiej niż tony charakteryzacji na twarzy Kevina w pierwszym zwiastunie (choć ucierpiało na tym podobieństwo fizyczne). Bez względu na wszystko uważam, że aktualnie Scott i tak nie jest w stanie wypuścić pod swoim nazwiskiem filmu więcej niż przeciętnego, a "pieniądze" tylko to potwierdzą.
11
GalaQXus
@Aldo_Raine na pierwszy rzut oka wygląda lepiej bo bez charakteryzacji ale to tylko jeden plus wśród wielu minusów, taki trochę rząd pisowski
2
PlaceHolder
Jestem chyba jedyną osobą na tej stronie, która uważa, że Plummer wypada lepiej niż Spacey i bardziej pasuje do tej roli. Samym filmem nie jestem zbytnio zainteresowany. Już bardziej oczekuje na serial FX o tej samej tematyce pod tytułem "Trust".
10
SchrodingersKatze
@PlaceHolder Nie jesteś. Dostajemy film z lepszym aktorem i z mniejszą ilość karykaturalnego make-upu. Nie mam pojęcia, o co chodzi narzekającym.
SchrodingersKatze
@PlaceHolder Nie jesteś. Dostajemy film z lepszym aktorem i z mniejszą ilość karykaturalnego make-upu. Nie mam pojęcia, o co chodzi narzekającym.
Lady_xB
Lady_xB
@PlaceHolder też tak myślę, Plummer powiedział "Dawno temu brano mnie pod uwagę przy okazji tej roli, byłem więc z nią zaznajomiony." i wtedy już powinni się na niego zdecydować, zamiast walić tonę make-upu na twarz Spacey'go
7
alanto
@Jezier_T ale to Plummer dostanie oskara - uwielbiam poczucie humoru świata :)
9
norbar
@Jezier_T Plummer wyglada jak Getty i z opisów pasuje do tego jaki był Getty. Ba to on był pierwszym wyborem reżysera ale studio wymusiło casting Spacey'a
4
Graczdari
Szybko uwinęli się z dokrętkami, tak jakby sprawa była dograna na długo przed aferą
5
____OSCAR____
Świetny zwiastun. Na Michelle Williams zawsze warto czekać.
6
CZornySyn
Zaraz Plummera oskarżą i będzie śmiesznie.
2
radol
@CZornySyn sorry... miało być: albo oskarżą Kevina że molestował Plummera ;-)
3
jackc1977
Ridley już dawno powinien się zorientować że ten film już nie jest do uratowania. Zostanie bankowo zignorowany przez akademię.
2
_wilczur_
@jackc1977 Aprobata akademii nie jest żadnym wyznacznikiem jakości filmu.
1
jackc1977
@_wilczur_ gdybyś interesował się tematem wiedziałbyś że Scott z uporem maniaka walczy wreszcie o oscara za reżyserię i z tym filmem wiązał swoje nadzieje bo 80 na karku stąd też desperackie posunięcie z usunięciem Spaceya. A nawiązując do Twojego stwierdzenia oczywiście zgadzam się. Akademia olała wiele wybitnych dzieł.chociażby filmy Kubricka czy Hichcocka.
1
1
ligoo
Pierwszy trailer lepszy. Kevin też lepszy.
1
Pinokio1983
Plummer prezentuje się dużo ciekawiej (i aktorsko chyba również).
Gommora
Dobrze,że juz nie muszę tego oglądać.
kolenkk
Jestem zdania że to przesada zmieniać aktora w już skończonym filmie ale Plummer rzeczywiście przynajmniej w zwiastunie wygląda lepiej
maciekb80
O kant d.py rozbic tą calą zmiane K.S na D.P .
1
dziuzeppe
Paradoksalnie zamiana Spaceygo na Plummera może zaszkodzić produkcji jeszcze bardziej. Pierwszy zwiastun był stonowany i miał świetną aranżację muzyczną. Drugi zwiastun to patetyczne granie na emocjach zmiksowane z Max Paynem. Zdecydowanie ostudził mój zapał.
13
GalaQXus
Oglądam tylko wersję z Kevinem! :/
2
1
_wilczur_
@jestemtwoimojcem Ojcu tak nie mówiłeś, jak ci wchodził do łóżka
1