Zwiastun Nr 2 Iniemamocni 2(2018): zwiastun nr 2
Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.

komentarze 43

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Indy_6
Nie zmieniajcie tematu! Gdzie jest stary profil się pytam?
39
batgniewko
Wykorzystam chwilowy brak komentarzy odnośnie layout'u serwisu, i powiem że trailer wygląda niesamowicie w porównaniu z pierwszą częścią. Widać jaki przeskok zrobiła animacja przez te...14 lat?
34
Burnham1
Przepraszam, ale mój profil wygląda teraz jak jakiś facebook. Czy jest szansa na powrót do poprzedniego stanu? Bo wolę poprzedni stan niż to coś à la facebook. Poza tym sam sobie ustawiałem jak mój profil ma wyglądać, gdy zakładałem konto. Mogliście przynajmniej dać nam wybór.
25
Jackie88
@Burnham1 . Dopiero teraz, natrafiwszy na te wszystkie komentarze dotyczące zmiany profilu, zdałem sobie sprawę, że osobny profil na filmweb to popularne narzędzie. Gdy chcę znaleźć coś konkretnego, wpisuję w wyszukiwarce tytuł filmu, aktora, itd. Poza tym sprawdzam newsy na głównej, lub śledzę programy filmwebu, i w końcu - wypowiadam się na forum konkretnego filmu. Natomiast nie robię sobie na filmwebie drugiego życia ani prywatnej alei gwiazd (czy też alei siebie samego, wybitnego recenzenta). Nie zarzucam tego każdemu, kto korzysta często z tego profilu, ale już na pewno temu, kto nie może pogodzić się z jakąś zmianą w ustawieniach.
5
AgraelRaelag
@Jackie88 Ja nie jestem jakimś wielkim kinomaniakiem, rzadko tu się udzielam, ale również nie podobają mi się zmiany w profilach. Lista chcę obejrzeć stała się kompletnie nieczytelna - brak oddzielenia filmów i seriali, brak miernika gustu, wielkie kwadraty zamiast czytelnej listy. Nie wiem po co zmieniać coś na gorsze.
5
Pablo69
A jakimi mocami dysponują nowe profile, poza wk*rwianiem i brakiem przejrzystości?
20
kozasz
NOWY PROFIL JEST ŻENUJĄCY, POWRÓT STAREGO!
16
Kiyoshiee
@kozasz Stary z roboty wrócił wczoraj, jemu też się nowy profil nie podoba.
2
Justynian_Wielki
News do zwiastuna powinien mieć nazwę ,,Zobaczcie, przed jakimi wyzwaniami powinni stać redaktorzy filmwebu - ZOBACZ ZWIASTUN''
10
skradacz23
Też chciałbym, tak jak inni powrócić do starego profilu!!!
6
antyseba
Oddajcie mi mój normalny profil wy "fejsbukowi" nieudolni naśladowcy!
7
Wyczes666
Fantastyczna animacja, już nie mogę się doczekać :D
10
Clairvoyant
Do zmiany wyglądu możne jeszcze bym się w bólach przyzwyczaił, ale żeby okroić istniejące funkcję ?Mam problem z oglądaniem listy filmów jakie widziałem bo...filmweb każde dodać mi siebie samego do znajomych ?! Przy filmach jakie obejrzałem nie ma filtrów (a są np w filmach do obejrzenia). Brakuje mi jeszcze fajnego liczbowego podsumowania ilości filmów jakie widziałem według ocen, gatunków, daty wyjścia filmów, daty obejrzenia itd .Przez duże obrazki przy ocenach znacznie mniej filmów pokazuje się na stronie i utrudnia to nawigację. "Pokaż więcej" działa u mnie obecnie tylko w aktywności (nie działa już w ocenach). Poza wieloma jeszcze innymi nieprzemyślanymi decyzjami dochodzą problemy techniczne (mam nadzieję że tylko chwilowe) z ocenami filmów, czy nawet wczoraj ze trzy razy musiałem ustawiać tapetę tła i za każdym razem znikała. Wprowadzanie nowych funkcji jest fajne, ale nie wywalanie starych, do których ludzie się przyzwyczaili i dla których korzystali z filmwebu.
4
genki_dama
aha, i ten kur'ewski wygląd profilów wywalcie!!!
4
10
Thranduil231
Wchódźcie na Filmweba tylko po to żeby ocenić film. Oni mają pieniądze z reklam, a jeśli nie będziecie wchodzić na Filmweba to nie będziecie wchodzić też w reklamy ¯\_(ツ)_/¯
5
Korgan_1977
ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA STAREGO PROFILU.
3
dYDelf
animacja zapowiada sie bardzo dobrze, kiedy powrót starej strony profilowej?
3
2
genki_dama
mega długo na to czekaliśmy, nie mogę się doczekać! ale... niestety zawsze jest ale... super, że chcą przywrócić w filmie superbohaterów ale czemu to Ela ma być główną osią tego a nie Bob? w końcu to Pan Iniemamocny. Boli mnie też to, że właśnie Bob siedzi z dziećmi zamiast działać. no ale, fajnie, że nie ma timeskipu, wygląda to super, ciekawe czemu wracają do starych strojów, i całe szczęście, że nie będziemy musieli oglądać tego w kinach z tym koszmarnym, gównianym angielskim dubbingiem, oby tylko reszta naszej obsady wróciła do swych ról, nasi miażdżą angoli/amerykanów w każdym calu
3
mjdg2
@genki_dama https://www.facebook.com/Disne yFilmy/videos/1466718073454266 /
Grzesiek41420
Z każdym kolejnym trailerem coraz bardziej nie mogę się doczekać tego filmu! Chyba nigdy nie czułem takiego hypu w stosunku do jakiegoś filmu.
2
Jarek30081984
Dla najmłodszych fanów Iniemamocnych
streetbrother
Lepszym pomysłem niż to komentowanie i nabijanie im wyświetleń bedzie pare dni nie wchodzenia na tą strone, co dodatkowo da im czas na wprowadzenia zmian powrotnych :)wyświetleń w końcu filmweb utrzymuje się z użytkowników, kiedy ich nie będzie, może zastanowia sie nad zmianami ,a nie uprawianiem samowolki. Dlatego prosze wszystich o nie wchodzenie na stronę filmwebu w dniach 25-27 kwietnia by był czas by dotarło to do jak największej ilości osób. Jeśli wrócimy tu 28 i zmian nie będzie nadal - kolejne dni, i tak w kółko ;) Damy rade, to lepsza opcja niż nabijanie im wyświetleń i utrzymywanie strony.
Manor
Nowy profil jest FATALNY. Mam zaznaczone do obejrzenia ok. 300 filmów. Wszystko był na jednej stronie, teraz muszę przebijać się przez kilkanaście stron. ŻENADA! Wszystko najważniejsze było zgrabnie na stronie głównej profilu, teraz trzeba skakać w menu. Daliście dupy!
dejker
taki wygląd profilu, jaki jest po zmianie, jest nie do zaakceptowania
kubix28
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jak to super wygląda! O takich Iniemamocnych 2 marzyłem przez te 14 lat-wygląda na to,że zyczenie się spełni. :-)
1
1
davis3
Fantastycznie się zapowiada!! :D
1
IronManMK42
Nie. Podziękuję. Niech sobie wsadzą tą swoja feministyczną propagandę. Pierwsza część. była spoko bo nikt nie był umniejszony. Kobiety też dostały sporo czasu. W sumie to prawie po równo. Ale tu? Kur*a jakie nowoczesne kino. Tatuś z dziećmi w domu a mamusia jest teraz facetem. Tak mam ból dupy i dlatego nie obejrzę a piszę bo mogę. W końcu po to jest ten portal. Do dyskutowania czyli rozmowy w dwie strony. Nie w jedną.
1
Armach2
@IronManMK42 takie mamy czasy ;) ale spoko nawet ta Sodma i Gomora kiedyś sie skończy :D
LordVader345
@IronManMK42 ale co w tym takiego złego? Serio przejmujesz się takimi drobnostkami? XD
IronManMK42
@LordVader345 Taa bo o ile robienie kobiecych badassów jest spoko to to robienie z facetów panienki już nie. Jest masa silnych charakterów kobiecych, które uwielbiam. Przykład? Elen Ripley z obcego. Ale to ma sens bo było zrobione z założenia. Ripley z płochliwej kobietki przez swoje przejścia robi się twardzielką. A nie tak jak dzisiaj jest na siłę pchany ten wizerunek zniewieściałego chłopca i silnej kobiety.
Misialach21
Czy ktoś mi powie o co chodzi z tą %## Burzą odnośnie Profilu ? czy ktoś przez to stracił swoje życie filmowe? czy nie mozemy być społecznością skupiającą się na FILMACH . to nie portal dla designerów , nie mogę przebić się do ciekawych komentarzy, które uwielbiałem czytać , by poznać czyjąś opinię na temat newsa albo zwiastunu ?! BŁAGAM DAJCIE ŻYĆ
3
hudylobo
SzonyFW oddać nam nasze profile!!!
3
pawelk1504
Co jest grane? Kilka godzin było ok i znowu oceniać nie można-bawcie się dalej w jakieś kombinacje...
1

programy Filmwebu