Zwiastun Nr 3 (polski) Assassin's Creed(2016): zwiastun nr 3 (polski)
Dzięki przełomowej technologii Callum Lynch doświadcza przygód swojego przodka, asasyna Aguilara, żyjącego w XV-wiecznej Hiszpanii. Wkrótce podejmuje walkę z potężnymi templariuszami.

komentarze 22

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Squit
Ten zwiastun o wiele lepszy od poprzedniego. Zapowiada się interesujące widowisko.
3
Hellzy
mam nadzieje ze film nie bd na sile staral sie kupic nowych odbiorcow kosztem fanow serii
2
ducegorgon
Szkoda że to zaczyna się w teraźniejszości
2
Peplik11
@ducegorgon Według mnie to świetnie że film będzie głównie w współczesności bo w grach tego wątku jest bardzo mało i twórcy mogą nas w tej kwestii bardzo zaskoczyć, w przeciwieństwie do rzeczy jakie możemy zobaczyć w animusie :) Bo bądźmy szczerzy każda gra AC opiera się na tym samym leciutko podrasowanym schemacie (tym razem nie będzie wyjątku)
3
AnnLynx
@Peplik11 "Za czasów" Desmonda współczesność bardzo ładnie współgrała z przeszłością. Szkoda, że potem współczesność tak zaniedbano, brakuje mi tego w nowych częściach gry. ;/
deadpool_filmweb
Fajna gra, Fajna Książka i może być że fajny film.
Nassanael
Ta muzyka to tragedia jakaś...liczę na chociaż dobrze zrobioną zabawę i nie za mocno popsuty klimat pierwszych gier...ale ta muzyka z dupy wyjęta mówi mi, że oczekuję za dużo widzę.
fepetek
Dzisiaj byłem na premierze - zawiodłem się.
Daimon_F
@Silver5175 Stylem kojarzył mi się ten utwór z piosenką X Ambassadors, Jamie N Commons - Jungle. Ale jak zaczęłam kopać, to znalazłam takie info: "For those who are looking for the song from trailer 2: the regarding track is called 'This Is My World' and is from Austin Jenckes, co-penned here by Tony Esterly & Christopher Roberts. It doesn't seem to be public available - can't say when or if there will be a public release of the song." źródło http://nameofthesong.blogspot. com/2016/05/assassins-creed-tr ailer-song-music.html Ile w tym prawdy, nie wiem. Jakoś styl i głos tego pana mi nie pasują do tej piosenki. Poczekamy, zobaczymy, może coś kiedyś wyjdzie. :)
nelo11
@Silver5175 https://www.youtube.com/watch? v=xRdPN880iXE
Lisi1906
Zwiastun zaciekawił. Oby film lepszy od gry. Ta skończyła się razem z Ezio i Desmondem.
2
skt84
2:08 jesteśmy "asasynami"... błagam...
chryssalid
@skt84 W czym problem? To dość popularne słowo i tłumaczenie poprawne.

programy Filmwebu