Zwiastun Nr 3 (polski) Godzilla II: Król potworów(2019): zwiastun nr 3 (polski)
Po pojawieniu się nowego zagrożenia Król Potworów powraca, by ponownie przywrócić w przyrodzie równowagę.

komentarze 28

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
LucasLang
Zapowiada się świetnie. Nie wiem po co ta dwójka w tytule. Nie może być po prostu "Godzilla - Król potworów"? Jak w oryginale?
7
szmyrgiel
@LucasLang Dokładnie. Teoretycznie to sequel, ale wszystko wskazuje na to że film zastosuje podobne podejście co japońskie produkcje - po prostu będzie zamkniętą historią bez większych odwołań do poprzedniczki (najwyżej 2 postacie drugoplanowe powrócą). Tutaj to szczególnie się przyda, aby odciąć się od rozczarowującego filmu Edwardsa.
Satou_Kain
@szmyrgiel No raczej będzie to zabieg podobny do Godzilli z ery Heisei tzn. sequel lecz uwzględniający poprzednie wydarzenia z wcześniejszych części więc np. Godzilla vs King Ghidorah ->Godzilla vs Mechagodzilla 2. A Godzilla Edwardsa może i nie była tym czym byśmy chcieli aby była lecz pamiętajmy,że bez tamtego filmu nie było by TEGO i kolejnego filmu wliczając także Shin Godzillę.
1
szmyrgiel
@Satou_Kain Jezu, Shin Godzilla był złem największym, animowane filmy też były nędzne, oby King of the Monsters naprawdę zrekompensował wszystkie te filmy.
Satou_Kain
@szmyrgiel Czy zrekompensuje czy nie to się okaże za kilka tygodni. Ale i wcale nie musi niczego rekompensować tamte twory były od siebie zupełnie niezależne. Lecz zgodzę się co do trylogii anime nie było to to czego większość oczekiwała. King of the Monsters komu się spodoba to się spodoba i tyle.
4
kto
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...
3
Siwszu69
Ja tam czekam. Szykuje się dobre odmóżdżenie z wielkimi potworami w tle :D
1
J55J
Zwiastun wygląda świetnie ... ale Godzilla powinna iść na jakiś Fitness albo chociaż na rowerze jeździć bo coś zaczyna grubawa się robić ... chyba ze zbiera masę na konga :D
Szczery997
Szczerze jakos to cgi do mnie nie trafia ale fanie sie oglada!:)
forek23
Już się nie mogę doczekać. Po Avengersach, drugi najbardziej wyczekiwany przeze mnie film roku.
GalaQXus
@genki_dama Właśnie, miejmy nadzieje że dobrze wytłumaczą czemu dopiero później się zmierzą
Barry_Ultimate
@GalaQXus Bo Kong mieszka na wyspie i zjada banany, a Godzilla pływa po całym świecie.
Lukasz_Broda
A to nie miało być Godzilla vs. King Kong?
Satou_Kain
@Lukasz_Broda W przyszłym roku będzie. I póki co będzie to ostatni film z MonsterVerse.
Numer_44
Kurde zapowiada się fajnie, jakbym oglądał Transformers 1 ...
kucyk
Wizualnie wszystko w porządku. Muzyka z trailera i te beznadziejne teksty z kolei wróżą, że może być trudno wysiedzieć w kinie. Szkoda że nie utrzymali stylu Konga, gdzie było dużo bardziej na luzaka i mniej dziecinnie.
Vendeur
Niestety zapowiada się jeden wielki kicz dla bezmózgiego społeczeństwa, na miarę komiksowych idiotyzmów. Muzyka ze zwiastunu (Over the rainbow), żenujący i tandetny humor (zaprośmy go na piwo), z którego będą śmiali się wyłącznie przygłupy, nie zwiastują nic interesującego. A już na pewno nic z prawdziwym klimatem tajemniczej i potężnej Godzilli.
3
Times
@Vendeur pomijając sam zwiastun – od kiedy Godzilla to produkt dla ponadprzeciętnie inteligentnych widzów
2
GalaQXus
Ah ta Godźka cały czas nie schudła od 1 części remake'u, a poza tym wszystkie stwory na raz na jedną?? Trochę to mało możliwe do wygrania :P
GalaQXus
Wydaje mi się czy niektóre z tych tytanków w oryginale były z kosmosu?
Fassassin
Najlepiej wizualnie tu i tak wygląa 11

programy Filmwebu