Zwiastun Nr 3 Prometeusz(2012): zwiastun nr 3
Grupa odkrywców organizuje wyprawę do odległych zakątków wszechświata. Wkrótce poszukiwania początków ludzkości zamienią się w walkę o przetrwanie gatunku.

komentarze 105

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
szatanisko_07
Jak zwykle trailer lepszy od filmu. Tyle.
1
santaclous
Jak ktoś nie oglądał i nie oglądał Obcego to pierwsze niech Oglądnie "Misja na Marsa(2000)" potem "Kula 1998" a na końcu "Prometeusza"
szywiku
co do 2:04 to wydaje mi się że jest to człowiek atakowany w "kapsule" ale ciężko tam coś dojrzeć przez tak krótki moment a sam też nie chce wnikać za bardzo by później nie zepsuć sobie zabawy później. @Pyrogenus obcy to nie połączenie człowieka z "czymś tam", to po prostu inna forma zycia ktora Space Jockey'e odnaleźli na jakieś tam planecie. (jesli mnie pamieć nie myli). Oczywiscie Scott moze w filmie przedstawić to jakoś inaczej. we will see :D
moscu
Te dźwięki na końcu trailera - uwielbiam to :)
mino87
skłaniam się do tego co napisał Pyrogenus
Pyrogenus
Czyżby Obcy powstał przez połączenie w laboratoriach SpaceJockey'ów człowieka z jakąś inną formą? (2:04 w trailerze).
Shade83
Przepraszam wdał się błąd, IN SPACE NO ONE CAN HEAR YOU SCREAM.
Shade83
Demostine ten krzyk to nawiązanie do trailera Alien , polecam obejrzeć jeżeli nie widziałeś, IN SPACE NOBODY CAN HEAR YOUR SCREAM to tyle,, cieszę się że ten film wreszcie wychodzi , może uchyli rabka tajemnicy w universum obcego a może jest oddzielną opowieścią lekko związaną z tematem, choć wolał bym żeby był powiązany bezpośrednio, w końcu wielu chciało by wreszcie się dowiedzieć czym tak naprawdę sa xenomoprhy i skąd się właściwie wzięły. Pozdro
rico jonason
thegame237 Lol gdzie ty tu widzisz space jokeya i aliena? o.O
Royalowy
Space Jokeya HOLY SHIT!! Wieku czekałem na taką część... wprowadzenie do całości.
Yusaris
Dla prawdziwych ciar wywołanych dźwiękami polecam soundtrack z Mass Effect 3, "buczenie" Żniwiarza jest dużo bardziej niepokojące niż to "pikanie" w tle. Na film pójdę z tego względu, że klimatem bardzo przypomina trylogię Bioware'u...no i dla Fassbendera ;)
thegame237
No i mamy na trailerze OBCEGO i Space Jokeya !!!! hit murowany !!! a muzyka...uuuuu...ciaryy
Transporter90
zna ktoś ten utwór z trailera ???????????
Wyglada piknie ciekawe jaki bedzie efekt koncowy sceny moga zostac wyciete jak to zwykle bywa w zyciu
galadyk
zapowiada się świetnie jak większość filmów Scotta:),i jeszcze ta muzyka....brrrr aż ciarki przechodzą po plecach,normalnie strach się bać
Bourjois
Mam mieszane uczucia. O ile pierwszy trailer był mroczny i tajemniczy tak w tym moim zdaniem, za dużo zostało pokazane a sama planeta taka urocza jakby to była dolina kucyków. Nie wiem. Mam nadzieje ,że Scott jednak wie co robił i po wyjściu z kina będę pocieszona :)
Tymon_P_
Oj ludzie... w tym filmie nie będzie xenomorpha - bardzo dobrze. To tylko rzeźba na ścianie.
gongal
Ridley Scott, autorski prequel tego właściwego Aliena, H.R. Giger, mega obsada. Sram z podjary.
kicex
LudioPL - troszke nie do konca w calej ale jest :) mnie bardziej urzeklo to co jest w 2:02, sugeruje klatka po klatce :)
wito_filmweb
o jejciu... ciary przechodzą... widziałem zwiastun w kinie w 3D, ale ten pierwszy (według mnie nieco lepszy był) ... cholera i mam dylemat. Miałem wybierać na co iść do kina w lato między Batmanem a Spidermanem... teraz dochodzi Prometeusz... :D Idę na prometeusza chyba
Vir00z
Zaraz po Hobbicie i Batmanie najlepiej zapowiadający się film roku.
piecia_2
Czy w współczesnym kinie nie potrafią inaczej tworzyć napięcia, atmosfery strachu niż przez mrugające światła, szybko zmieniające się obrazy i drażniące dźwięki? Mam nadzieję że film nie będzie w ten sposób zrobiony.
yyyyyytenyyyyyyyyyyy........

programy Filmwebu