Glass

(2019)
Zwiastun Nr 3 Glass(2019): zwiastun nr 3
Strażnik David Dunn, wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, tropi człowieka o wielu osobowościach.

komentarze 31

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
lukasz12548
Już naprawdę przesadzacie z tymi reklamami! Najpierw prosicie żebyśmy wyłączyli adblocka, bo strona nie ma jak zarabiać itp. Mówicie o reklamach, które będą mało widoczne i nie denerwujące. OK, Najpierw były reklamy krótkie, ale teraz trzeba obejrzeć reklamę jak w TV i do tego praktycznie przy każdym zwiastunie. Jakby było mało reklam na frontach i bokach stron, które zamulają cały FW. Wolę oglądać na YT. Co do zwiastuna to faktycznie zrobili streszczenie filmu...
41
MaXXi
@lukasz12548 Niestety do tego znowu zmienili design stronki, tym razem w pisaniu komentarzy co według mnie już wygląda gorzej. A co do reklam mam cały pakiet wtyczek blokujących te paskudne reklamy. Ale niestety nie mogę oglądać tu zapowiedzi, bo używają nowego Playera który też automatycznie odpala reklamy, przez co jedno kłuci się z drugim (blokuję reklamę , jednocześnie blokując odtwarzanie ). Nic obejrzałem sobie zwiastun na YT filmweb takimi zagrywkami naprawdę traci.
3
EMERSION
@lukasz12548 Ja już mam dość piwa Kozel... a nigdy go nie piłem.
2
EMERSION
@lukasz12548 Musze napisać drugi komentarz bo po naciśnięciu enter zamiast dostać nową linię, kometarz się opublikował... Kolejną rzeczą która jest irytująca to to że po bokach są reklamy na całą stronę i nawet jak klikniemy kółkiem na białe pole odpali nam się reklama. Nie lubie scrollować manualnie, lubie sobie odpalić automat, ale niestety każdy raz gdy się zapomnę dostaję nowe okno ze stroną reklamodawcy. Już pisałem do nich, ale jak widać hajs sie musi zgadzać.
maradamsa
@EMERSION Kozel jest najgorszy, reklama trwa długo, jest nudna i najwyraźniej zapełnia 80 proc. czasu reklamowego na Filmwebie. Jeśli marketingowi chodziło o to, żeby znienawidzić to piwo - działa doskonale
Rudobrodymati
@lukasz12548 Są inne lepsze programy od AdBlocka, które działają skuteczniej :)
1
remiart
Skoro już wymuszacie oglądanie tych wszystkich reklam, to chociaż byście nie skąpili i część przychodu przeznaczyli na napisy. Tak, lepiej zaoszczędzić te 30 sek życia i odpalić ten sam trl na YT.
5
odmorzadomorza
Nie lubię, kiedy po zobaczeniu trailera mam wrażenie jakbym zobaczył cały film.
4
ZAK28
@odmorzadomorza dlatego od jakiegoś czasu oglądam zwiastuny tylko do połowy i albo mnie zachęci w tym czasie albo nie ;]
odmorzadomorza
@ZAK28 To trochę absurdalne, no ale cóż, jest to jakiś sposób.
1
Slimak_6
Czy oni opowiedzieli cały film w trailerze? Mam nadzieję, że jednak nie i coś trzymają w zanadrzu. O ile po reżyserze wiele dobrego się nie spodziewam, to obsada jest bardzo dobra!
3
2
mateos8
Wygląda to bardzo,ale to bardzo ciekawie! Ps. Tez mi sie ostatnio nie podobają zwiastuny filmow. Zwiastun powinien tylko zaciekawiac,a nie sprzedawac zarys i akcje filmu..NIe wiedzielam czego sie spodziewac,po zwiastunach oczekuje zeby to uczucie jeszcze sie pogłebiało,a tu - czy w wielu innych wypadkach mamy mase spojlerow i jemu podobnych..
2
Franq95
czy to jest crossover Split i Niezniszczalnego?
1
DefinicjaStylu
Szajmalajlachlan spłaca długi, zapowiada się świetne kino.
1
kst_kcr
Niektóre sceny wyglądają jak lekko pożyczone z serialu Legion...
1
michalgolosz
Beznadziejne reklamy, nie da się nawet wyciszyć jak kiedyś...
1
Janadino
Wiedziałam, że oglądanie zwiastunów to błąd. Za dużo pokazane i jak często gęsto wychodzi później, że to najlepsze sceny a sam film wnosi niewiele więcej:/.
jose_mourinho88
O takich superbohaterów nic nie robiłem!
SzalonyHeniek
Wygląda to dużo gorzej od teaser i stanowcza zdradza zbyt dużo detali fabuły.
Vitcher
"What have u done, Elijah?" To co krwa zawsze! :D Btw, dlaczego najnormalniejszy z nich jest skuty kajdanami?
Burnham1
Dużo Mr Glassa, czyli na pewno będę usatysfakcjonowany.
Szczery997
Szczerze aktorskie kreacje robia ten film!:)
1
Roy_v_beck
Obłędnie to wygląda. Po prostu sztos film się zapowiada!!!!
2

programy Filmwebu