Zwiastun Nr 4 (polski) G.I. Joe: Odwet(2013): zwiastun nr 4 (polski)
Podczas rutynowej misji oddział Joe zostaje zdradzony i prawie całkowicie wymordowany. Ocaleli członkowie ekipy postanawiają dowiedzieć się, kto stoi za atakiem oraz wymierzyć sprawiedliwość.

komentarze 32

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
kamil190198
melodia skończyła sie kiedy Willis mówił że weźmie tylko wafelki i ciastka jeszcze i zaczeła sie dokładnie tak w 25 sekundzie a skonczyła sie około 40 sekundy nazwa i autor
Megistona
To jest kontynuacja tylko niektorzy Joe sie zmienili ale wrog jesttaki sam
DracoMalfoy
to ta piosenka https://www.youtube.com/watch? v=-m7e7tCn7Bk
McPiotr98
Wie ktoś co to za piosenka leci od połowy zwiastuna?
ORIANA90
MYSLLAM ZE TO BEDZIE KONTYNUACJA POPRZEDNIEJ CZESCI :((
nea_filmweb
Dajcie to na YT , bo chce pobrać ;]
Shanks1337
ahhh będzie moc :D w 1 poszedl paryz w 2 Londyn to rozumiem :DD
GalaQXus
Niezly skandal, w usa pod koniec czerwca a u nas w sierpniu!! Taki film tak pozno co to ma byc?! Dystrybutor znow nawalil!!!
tomkow2
marcbien02 to jest remix "seven nation army" White Stripes w wykonaniu Glitch Mob
styczek2
@marcbien02: The White Stripes - Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)
marcbien02
coza kawałek leci w tle pood koniec ?
wito_filmweb
lipneee to będzie... to już nie to samo co pierwsza część... w ogóle inny klimat. szkoda...
Carlos_
Dlaczego Cobra Commander nawet się nie odezwał? BUUU
Black_Sheep
ale przepraszam, że co.. że niby Duke nie żyje?! blehh...
Mr_Fett
Obejrzeć to da radę tylko dlatego, że gra Bruce Willis i są fajne efekty, ale czemu w tralierze jest sprofanowane "Seven Nations Army" The White Stripes to nie mam pojęcia - wielka szkoda dla tego genialnego kawałka.
Qnick1986
No, ale co z tego, że bajka? Obcy, Władca Pierścieni, Avatar, Gwiezdne Wojny itp. itd. etc. Takich tytułów można podawać setki (może nie wszystkie tak świetne jak wyżej wymienione). Mają swoich fanów i jakoś nikomu nie przeszkadza, że to BAJKI. Tyle, że uznano, że to chyba bardziej prawdopodobne (WTF?) niż ta bajka z G.I.JOE bo inaczej nie wytłumaczę krucjaty przeciwko temu filmowi, mimo że jeszcze nie miał nawet premiery. Oceniajcie ten film w kategori filmu nierealnego i patrzcie nie niego z przymrużeniem oka, nie poddając gruntownej ocenie każdego detalu pod kątem - możliwe/ nie możliwe. Po prostu BAWCIE się nim jeżeli lubicie takie kino. Ja komedii romantycznych nie lubię więc nie oglądam, a nie puszczam sobie wszystkie, opluwam i wystawiam jedynki prowadząc krucjatę w internecie, twierdząc, że to ckliwe mało ambitne i niepoważne. Takie widać miało być. Mnie to nie rusza to trzymam się z daleka, a nie "naprostowuje" na jedyny słuszny (mój) tok myślenia, ludzi którzy twierdzą, że komedia romantyczna to odprężająca dawka pozytywnych emocji. Jak jeden z drugim lubi psychologiczne thrillery albo dramaty a gardzi filmami akcji z elementami sf, to niech tego po prostu nie ogląda. Później siądą tacy eksperci i zaczną oceniać film akcji wywlekając mu, że miał za mało elementów, których nawet mieć nie powinien. Niepotrzebnie się produkuję:/
pumsmajer
1 mi sie nie podobala. w 2 bruce jest, wiec jakis pozytywny akcent.
neo_41
Troche dłuższa wersja: http://www.traileraddict.com/t railer/gi-joe-2-retaliation/fe ature-trailer

programy Filmwebu