Zwiastun Nr 4 (polski) Zwierzogród(2016): zwiastun nr 4 (polski)
Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

komentarze 21

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
8
Vastator
@patrykskywalker nie no, jak iron manowi się podobało to ja też muszę iść
7
malone_lu
czy to jest film odpowiedni dla 6 latki ?
3
majka326
Czemu wyskakuje tylko reklama a film nie o co tu chodzi ?? ;/
zootopialover12343
Powiem to tylko tak jak dla mnie zwiastun jest extra film obejrzałem ze 13 razy i nadal mam ochotę na to jednak mam nadzieję albo bardziej prośbę żeby wyszła druga część tych fantastycznych przygód np: żeby Judy i Nick mieszkali razem był by jakiś ślub pokazany i na co czekam najbardziej żeby <3 był mały królikoliseł albo by nie przesadzać królik i lis mały <3 mam ogromną nadzieje że takie coś będzie chodziarz nie wiem ale wiem jedno że nie ważne jak wyjdzie 2 część tych przygód wiem jedno że pierwszy jestem w kinie na tej premierze i nie mogę się doczekać na niego jednak przeraża mnie fakt że może się pojawić w 2021 co dla mnie było by apokalipsą ;( dlatego bo nwm czy za te pięć lat zapomnę o zwierzogrodzie lub co gorsze o pełnym życia króliku Judy i chytrym lisie co dla mnie jest tak idealnie zrobiony że nie mogę na niego się napatrzeć a więc gdy bym zapomniał pobrałem na kompa parę bardzo (dla mnie bardzo nwm czy dla was też) zdjęć i komiksów które ukazują piękność i miłość bohaterów a więc liczę na to że nie zapomnę o tym filmie a i jeszcze wracając do premiery na internecie krążą plotki o Protopi czy jakoś tak i szczerze mówiąc interesuje mnie strasznie w ogóle wszystko związane z Zwierzogrodem interesuje mnie....... a i tu jeszcze pocieszenie albo bardziej nadzieja do takich ludzi jak mnie że może nawet za rok lub 2 wyjdzie Zwierzogród 2 a więc jest to dla mnie MEGA i życzę studiu Disney jak najbardziej udanej pracy czekam i się nie mogę doczekać <3 :-)
9019bartmann
Polski dubbing jest żenujący... Nie wiem jak w filmie jest naprawdę, ale oglądałem w oryginale po angielsku i przynajmniej w porównaniu do zwiastunu sens zdań poprzekręcany, albo po prostu to ze mną jest coś nie tak, bo ten humor w wykonaniu polskim nie śmieszy mnie. Wcale.
1
_ZaCzArOwAnY_LOL_
@9019bartmann Bardzo Dobrze mówisz .Wogóle Jest źle przetłumaczone
vaiolet
Dinomisu czy raczej sryśu ten film był bardzo fajny a ty chyba zwariowałaś mówiąc że każde dziecko przy każdym Boom będzie mówiło mamo tato zaraz zginiemy a i filmu nie zepsuli
Dinomysia
Nie nie nie i jeszcze raz nie! Nie przekręcajcie książki na jakąś bajkę! Prawie całą książkę i film fabularny zepsuli.
Dinomysia
@PannaKotka Nie bo widocznie komputer mi zwariował bo to miało być pod zwiastunem Epoki Lodowcowej 5. Widocznie tak się zdarzyło. A to pierwsze to miało być pod RObinsonem Cruse tą głupią bajką. A poza tym to dlaczego tak ostro.
1
Wirek85
czy tylko mi tu sie tak pomalu wczytuje?
1
Dinomysia
Przepraszam bardzo. Ale to, że pokazują dzieciom, że koniec świata może zajść przez Wiewióre doprowadzi ich wyobraźnię do problemu PSYCHICZNEGO i będą mówić przy każdym BOOM to: ,,Mamo! Tato! Koniec! Zaraz wszyscy zginiemy!''
maladzonaga
@Dinomysia Z głową wszystko w porządku? To jest film kategorii PG więc mogą być sceny nie do końca odpowiednie dla dzieci, poza tym nie przesadzajmy.
1
Dinomysia
@maladzonaga Nie bo widocznie komputer mi zwariował bo to miało być pod zwiastunem Epoki Lodowcowej 5. Widocznie tak się zdarzyło. A to pierwsze to miało być pod RObinsonem Cruse tą głupią bajką. A poza tym to dlaczego tak ostro.
1

programy Filmwebu