Zwiastun Nr 5 Prometeusz(2012): zwiastun nr 5
Grupa odkrywców organizuje wyprawę do odległych zakątków wszechświata. Wkrótce poszukiwania początków ludzkości zamienią się w walkę o przetrwanie gatunku.

komentarze 102

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
vlad21
lordandrju - statek, który znaleźli nie jest statkiem z pierwszej części Obcego...
lordandrju
No dokładnie, juz wiadomo, że znaleziono "zaproszenie", leca, znajdują statek z częsci pierwszej obcego, potem okazuję się, ze ci co zostawili to zproszenie mieli w tym niecny cel, bo założyli, że ktos do nich przyleci i wtedy oni wruca na ziemie i zniszczą na niej zycie, (pewnie rozsiewajac obcych, albo sami likwidując ludzi, by zasiedlić planete swoimi lub dla zabawy), ale ludziom sie udaje zapobiec tej trageid i zostawiaja czujnik na pokładnie tego ufockiego statku, który wysyła sygnał ostrzegajacy, ze na statku ufoków czai sie zagrozenie. Tak czy siak nie mogę sie doczekac bo to film Scotta!
spectralheaven
niestety muszę przyznać, że mogli poprzestać na pierwszym trailerze oraz samych viralach, gdyż każdy kolejny trailer jest coraz gorszy - zero klimatu, zero tajemnicy, aż strach oglądać bo wkrótce będę znał cały film przed obejrzeniem
szaki3
hmmm...nie wiem dlaczego ale mi sie wydaje ze to będzie Jedna wielka KICHA ! no ale pożyjemy zobaczymy...pozd.
transformers567_fw
Te trailery takie trochę nijakie,ale oby sam film nie okazał się kichą. Bo o ile pierwszy teaser był naprawdę porządny,aż kipił tajemnicą i klimatem: Był tajemniczy i po jego obejrzeniu wydawało mi się że będzie to tak: "Przylecieli na planete,znaleźli rasę która nas stworzyła,ale od lat była nie aktywna (uśpiona? Może w skutek walk?) ale teraz ludzie ich obudzili (a może stworzyli nas po to by nas użyć do walki z inną rasą? A może nie? I czemu chcą nas zniszczyć? Tajemnica - i to jest ok).Natomiast kolejne zwiastuny pokazują że film najprawdopodobniej będzie wyglądał tak ,bez tajemnicy : "Przylatują na planete,wchodzą do tuneli tam znajdują male coś na wzór Face hungerów ,to cuś zaraża kilku członków zalogi,to ich kontroluje i atakują swoich po czym orientują sie że kosmici chcą zniszczyć ich planete i dalej jest walka z ludzmi a potem niszczą obcych Koniec. Cóż mam nadzieję że film taki nie będzie,bo to by oznaczało największe rozczarowanie ostatnich lat !
AdamHawk
Mocne! Zapowiada się w końcu jakiś porządny horror sci-fi, bo ostatnio posucha straszna :).
Kajcia_Kacik_ulotki
to wycie syreny alarmowej czy co to jest pod koniec... aż ciary chodzą. dla samej ścieżki dźwiękowej polecę do kina!!! :D
Benihime_chan
Łożeszty w mordę.. już nie mogę się doczekać :D Nawet jeśli pokazali odrobinę za dużo, to podsycili moją ciekawość.
DJSign
Mam kilka swoich teorii na temat tego co będzie osnową tegoż widowiska... ale myślę, ze na tym etapie nie ma sensu się nad tym rozwodzić :) Do samego filmu podchodzę z umiarkowanym optymizmem. Zwiastuny często nie oddają tego jaki film jest jako całość. To tylko zlepek najbardziej spektakularnych scen. Więc poczekamy zobaczymy. :)
mrPARADOKS
ten tralier pokazuje troche za dużo
Pyrogenus
Tak folkien22, w 2:26 jest ten "łysy gość" (SJ?) Wg mnie trochę za mały w stosunku do fotela z "teleskopem".
lonely_no_more
Trailer bardzo obiecujący .. i do tego ta muzyka... będzie dobrze:)
Pyrogenus
No, to po lewej w 2:26 wygląda trochę jak Obcy...
Ford_Transit_Coppola
Coś mi mówi, że pomimo wszelkim zaprzeczeniom ze strony Ridley'a i tak spotkamy w tym filmie obcego:)
czosnu
czas 2:26 - coś podnosi się przed zdziwionym gościem w skafandrze. Co to? :)
jobal_7
czemu tak długo jeszcze trzeba czekać!!! dawno nie jarałem sie tak żadnym filmem!!! god dammit hit the showers^^)
lukaszu78
woow !! zwiastun normalnie powala :)
gry270
Film roku. Już nie mogę się doczekać!
jankotelegazeta23
Ridley porzucił w końcu te syfiaste Gladiatory i inne Helikoptry w Ogniu i wziął się za swój najlepszy gatunek czyli s-f, czuje że to będzie niezłe
parhelia_filmweb
Kino na ktore czekam z niecierpliwoscia. O ,,jakosc'' Ridleya Scotta nie tzreba sie martwic mysle ,ze bedzie mistrzostwo.
PictureMan
Wygląda dobrze,ale poskładanie do kupy najlepszych scen w filmie zawsze wypada soczyście.Ciekawe czy oglądając sam film będzie się czuło to "coś" przez cały czas???To "coś"co było w NOSTROMO i w BLADE RUNNERZE!!!Poczekamy i zobaczymy ;)
aldo6581
messi idioto... to nie alien. To sie dzieje w tym swiecie ale to nie ten sam film
Deiphobus123
wyszedł nowy trailer do dark knight rises :) youtube.com/watch?feature=play er_embedded&v=g8evyE9TuYk
MarekAntonivsz
Zastanawiam się, jak można obiektywnie stwierdzić, że ten trailer "nie jest obiecujący"...
fightClub
szkoda tylko, że obcy chcą znów zniszczyć ziemie

programy Filmwebu