Zwiastun Nr 5 W samym sercu morza(2015): zwiastun nr 5
Statek wielorybniczy zostaje zaatakowany przez kaszalota, co powoduje, że załoga pozostaje na morzu 90 dni, tysiące mil od domu.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
fear_pl
Psycho wieloryb i producenci z USA. Czytaj szmira, że hej :(
Prometherion
jestem ciekaw czy zekranizują atawistyczną książkę, zabijanie współtowarzyszy i zjadanie ich ciał, przecież na tym opiera się cała idea, czy można poswiecic swoje cialo
Prometherion
@jnkArt Szkoda, przecież śmierć Cofina jest jedną z najbardziej przejmujących. był za tym by umrzeć, połozył głowę na burcie i dał sobie strzelić w łeb by pozostali mogli go zjeść
jnkArt
@Prometherion Niestety (o zgrozo) Moby Dicka nie czytałem. Pewności nie mam co do fabuły, bo filmu jeszcze nie widziałem :D Jednak sądząc po trailerze, dostaniemy raczej Clash of the Titans, Noah albo inne Transformersy. Liczę jednak że to tylko trailerowi montażyści zrobili Hollywoodzki atomowy ro@#$%&dol, abyśmy się wszyscy, jak to zwykle zakładają, posikali z wrażenia.
Prometherion
@jnkArt ale ten film nie jest ekranizacją Moby Dicka tylko książki Philbricka Nathaniela " W samym sercu morza: Tragedia statku wielorybniczego "Essex"
jnkArt
@Prometherion no to nic nie rozumiem. Widziałem trailer ostatnio w kinie, i był opis "story of Moby Dick", a filmu na pewno nie mylę.
1
pysku
Eh kiedy widze jak z fajnej historii z klimatem robią hollywodzka szmire naszpikowana efektami to wątpie żeby angielsko-irlandzka obsada uratowała chodz w części to co widzieliśmy 60 lat temu.
Justynian_Wielki
Minęło około 60 lat od poprzedniej wersji, a efekty są jeszcze gorsze

programy Filmwebu