Daredevil

(2015-2018)
Zwiastun Nr 6 (polski, sezon trzeci) Daredevil(2015): zwiastun nr 6 (polski, sezon trzeci)
Niewidomy prawnik, mając wyczulone pozostałe zmysły, zwalcza przestępczość na ulicach Nowego Jorku jako zamaskowany superbohater.

komentarze 28

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Marek19_filmweb
Fiska w wersji D'Onofrio można oglądać bez końca. Oby to był finałowy sezon bo jest szansa zakończyć z przytupem i ze smakiem.
11
1
jnkArt
Ta biała ściana nie różni się zbytnio od Pollocka. Także bardzo trafia w gusta Fiska :D
1
tente
czy oni właśnie zdradzili główny wątek, jakim zapewne będzie wynajęcie bullseye'a przez fiska, żeby przebrał się za daredevila i naraził się opinii publicznej i całemu miastu?....ok
1
SynysterPB
@tente przecież to było wiadome. nie zgrywaj cnotki dla której trailer to powinien się składać z intra, pokazania panoramy miasta i outra. trailery zawsze zdradzają fabułę, poza tym każdy kto się interesował już od przynajmniej miesiąca wiedział że to się wydarzy. Jak masz problem z tym jak wyglądają trailery, to ogranicz się do teaserów.
2
hkmp57
@tente Nie Bullseye'a, a Nuke'a raczej, tak przynajmniej było w Born again
fuckHolywood
@SynysterPB oglądałeś trailer Terminator Genisys? Stary trailery teraz zdradzają za duzo. Nie moze byc tak, ze w ciągu 2min przepowiedza kazdy twist. Inna sprawa, ze nie nawiązuje teraz do Daredevila bo mam to gdzies, ale do Twojej wypowiedzi, ze "wszystko jest ok".
SynysterPB
@hkmp57 Nuke był w Jessice Jones, ten policjant co brał pigułki. Tutaj definitywnie jest Bullseye.
1
tente
@SynysterPB nie podoba mi się narracja pańskiego wpisu. wyraziłem zdziwienie na ukazanie wątku z przebieraniem się za dd. dla mnie to nie było wiadome, ponieważ należę do grupy "która się nie interesowała". stąd mój komentarz. określenia typu cnotka proszę zachować dla siebie. wysnuwanie wniosków nt rzekomych problemów ze zwiastunami pozostawię bez komentarza.
tente
@fHolywood nie oglądałem tego trailera. pewnie że zdradzają prawie wszystko. pełna zgoda co do tego. nie urodziłem się wczoraj. niemniej jednak uważam, że spokojnie dałoby radę akurat tego wątku nie ukazywać. wtedy oglądając sceny gdzie dd coś miesza, przynajmniej do premiery widz rozważałby dwie opcje- albo ktoś się za niego podszywa, albo matt został do tego zmuszony z tego czy innego powodu. a tak z grubsza wiemy co i jak już teraz. szkoda.
rcisek
No i ładnie. Jest Kingpon, jest Bullseye, pewnie będzie i Punisher i Elektra.. Jest moc.
1
sajok
@rcisek Nie ważne kto będzie, ważne żeby nie było Karen Page. Albo chociaż nie za dużo i żeby nie płakała.
9
Kinomaniak_616
@sajok Rozczaruję cię postać Karen będzie w tym sezonie szczególnie ważną postacią i dostanie obszerne backstory.
sajok
@Kinomaniak_616 A to szkoda. W takim razie trzeci sezon nie jest dla mnie. No ale są gusta i guściki - może są osoby, którym podoba się, że ona ciągle wyje i dostaje tyle samo czasu antenowego co Daredevil. Może poczekam co będzie w czwartym ;)
sajok
@Kinomaniak_616 Gdzieś już wyczytałeś czy po prostu tak przewidujesz?
Kinomaniak_616
@sajok Tak przewiduje myślę, że 3 sezon będzie ostatnim choć chciałbym kolejne sezony.
sajok
@Kinomaniak_616 Tak na marginesie ostatnio czytam sobie stare Punishery z lat 90 i dochodzę do wniosku, że lepsza byłaby konwencja serialu (czy to DD czy Punishera), żeby każdy odcinek opowiadał osobną, zamkniętą historię a główny wątek sezony byłby raczej tłem dla poszczególnych historii.
1
robert_1334
No to będzie wielki finał dardevila.
SuckMeFace
Ale będzie sieczka najlepszy serial ever i szkoda tylko,że inne seriale MCU (Netflix-owe) które są robione na wrór podobnym tonem co Daredevil i niestety to czyni je gorszymi
fmarshall27
ogladałem 2 sezony za jednym zamachem mozna powiedziec i juz pod koniec strasznie meczyły mnie te postacie ... srial moim zdaniem znaznie gorszy niz punischer, nie wiem czy pokusze sie o 3 sezon
fuckHolywood
@fmarshall27 poerwszy sezon to rozumiem, ze za jednym zamachem bo byl b dobry ale drugi od ok czwartego odcinka to wersja dla nastolatków i nie da sie oglądać
fmarshall27
chodzi o to ze chcialem juz to skonczyc na dobre ale te miłosne wątki mnie dobijały odcinek po odcinku :D i dodatkowo wszystko bylo do bolu przewidywalne ;/
kucuser
Miękko najgorszy sezon tej produkcji. Sam trailer razi ogranymi schematami do bólu.
telcontar_2929
Będzie sztos. Już w zwiastunie widać, że będzie mrocznie do potęgi xD.

programy Filmwebu