PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 134
oceny
8,4 10 1 23134
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

za to duuużo lepsza niż 1.
Dużo zadań pobocznych, ale za krótki wątek główny.

Chmielok

Brotherhood nie należy traktować jako 'trójki'. To jest kontynuacja AC2, nie kolejna, prawowita część.

ocenił(a) grę na 7
Chmielok

A no też mam odczucia ze 2 była lepsza może dlatego że mamy tam więcej miast a tu tylko Rzym co prawda duży ale jednak "tylko"

ocenił(a) grę na 10
Chmielok

Nie rozumiem co jest powodem że jest gorsza od dwójki. Przecież zawiera wszystko to co 2ka + wiele wiele więcej ;) Może poza tym że jest jedno miasto. Ale wydaje mi się że nie to jest najważniejsze ;)

ocenił(a) grę na 7
HakX

A próbowałeś kiedyś przejeść się jednym rodzajem ciasta? Zwłaszcza, jak ma tak dużo dodatków, tak, że po czasie zaczyna mdlić.

HakX

no właśnie IMO ta gra jest trochę przekombinowana, dwójka też mi lepiej podpasowała, lepiej się wczułem w tamte klimaty... może też trochę znudził mi się Ezio

Chmielok

Ubisoft zadecydował że Brotherhood ma się skupić na promocji multiplayer'a. Dlatego fabuła nie była tak wielka jak to w AC2.

ocenił(a) grę na 6
Chmielok

Zgadzam się.. zawiodłam się. Po skończeniu wątku głównego, pomyślałam, to już KONIEC.??? dwójka o 100% razy lepsza.

ocenił(a) grę na 8
Chmielok

Jak dla mnie Brotherhood to narazie najsłabsza odsłona AC najbardziej podobała mi się AC2 potem AC1 potem długo nic i AC Broterhood oby Revelations było lepsze !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones