PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 352
oceny
8,5 10 1 31352
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Assassin's Creed II - PS3

użytkownik usunięty

Sterowanie - dla mnie osobiście porażka. Może dlatego, że to jedna z pierwszych gier w jakie zaczęłam grać na PS3. Ezio wykonuje niekiedy po 100 niepotrzebnych ruchów. Minus za kamerę. Lata z obrazem niekiedy tam gdzie jej się podoba. Strażnicy i zwykli ludzie - niekiedy pojawiają się przed Ezio nie wiadomo skąd. Nieraz tak miałam, że wpadał przez to na strażników i awantura gotowa. No i co najgorsze??? Nie wiem jak inni, ale ja miałam przypadek zacinania się gry i to ze trzy razy.

ocenił(a) grę na 9

Jeżeli chodzi o mnie to sterowanie w AC II jest płynne i nie miałem z nim problemów.No może,że czasami(bardzo rzadko) podczas wspinania kazałem iść bohaterowi do góry podczas skakania to mi skoczył w bok i zginąłem hehe.

ocenił(a) grę na 9

U mnie to samo, nie raz dostawałem szału podczas wyścigów. A co do zacinania się, to zaciął mi się raz że trzeba było zresetować, ale nie wiem czy to przez gre czy przez moj PS. Choć gorzej było z Brotherhood'em, tam to już nawet ścinało podczas chodzenia po mieście.
Mimo to II jest dalej moją ulubioną częścią.

ocenił(a) grę na 9

Mi sterowanie nie sprawiało żadnych problemów. Jeszcze się przekonasz, co to jest beznadziejne sterowanie na PS3 :D Do pada po prostu trzeba się przyzwyczaić ;) A doładowywanie postaci to wina wyłącznie konsoli (to już ponad siedmioletni sprzęt, dziewczyno, miej to na uwadze), zacinanie się gry w większości przypadków również jest winą sprzętu i to dzieje się przy większości dopracowanych, "dużych" gier, kiedy konsola "ich nie unosi".

użytkownik usunięty
martis999

No wiesz moje PS3 było nowe nie jesteś tam używane. Specjalnie kupiłam kiedy wyszło AC IV. Potem kupiłam resztę części AC no i grałam jedną za drugą. Może zajechałam swoje PS3 nadmierną grą hahahaha........
Asem takich sprzętów to ja nie jestem. Być może masz rację.

A teraz szykuje się kolejny wydatek, bo AC Unity ma ponoć wyjść wyłącznie na PC i konsole nowej generacji. Kolejne 2000zł poleci.
No ale czego nie robi się dla swojej ulubionej gry.

ocenił(a) grę na 9

Znaczy mi chodziło o to, że sprzedaż konsoli ruszyła ponad siedem lat temu, więc ma możliwości sprzed ponad siedmiu lat i to nie zależy od tego czy jest nowa czy używana, bo pod tym względem każda jest taka sama :P

użytkownik usunięty
martis999

Tak wiem, że to miałeś na myśli :) Tylko pisałam, że za bardzo to się na tym nie znam :)

ocenił(a) grę na 8

Mam nadzieję że nie kupiłaś tej gry zaraz po premierze...

ocenił(a) grę na 8

Ja problem miałem tylko w momencie, kiedy trzeba było zabić duchownego na szczycie tej wieży. Ezio non-stop robił skok wiary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones