PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656511}
6,4 2 247
ocen
6,4 10 1 2247
Assassin's Creed III: Liberation
powrót do forum gry Assassin's Creed III: Liberation
The_Fallen

ale niestety tylko w cyfrowej dystrybucji. i pudelkowa kolekcje szlag trafil...

robert163

mozesz se zrobic pudełko, zrobic okladke...pobrac gre z torrentów i tyle...oczywiscie po kupieniu oryginalnej wersji potem sciagniesz pirata i tyle..zawsze jakies pudelko....oryginalne lepszy ale jak ktos ma chcice to moze i tak

The_Fallen

Niestety/stety ja pykam na ps3 wiec o takim zagraniu mogę zapomnieć :P. komp jest niezdatny do gier: stacjonarny rocznik 2003, laptop 2008/2009 i mały palmtop. Szkoda inwestować w nowego kompa jak na horyzoncie jest PS4 :D

robert163

PC lepsze do grania....

The_Fallen

Nie zgodzę się z tym :P Naprawdę. Jedyny plus PC to to, że gry są tańsze, a tak to ma same wady wg mnie.

robert163

nie znasz sie kompletnie

The_Fallen

Może :D Choć pewnie się zagrywałem zanim się urodziłeś... :P Ale mniejsza z tym. I tak PS4 ma u mnie priorytet!

robert163

urodzilem sie w 95

The_Fallen

i wierz mi....znam nie mało gier z lat 90...czy to z własnego grania czy innych zródeł.

The_Fallen

Lata 90-te Amiga i PSX. To były czasy! :D

The_Fallen

Nie zgadzam się. Playstation jest o wiele lepsze.

robert163

będzie w pudełku na pc

robert163

Ostatnio w CDA była jako dodatek ... No i jakieś pudełko tam miała :P

The_Fallen

Kiedy będzie na PC?

tomciog18

w marcu przyszlego roku

The_Fallen

uuu to szkoda miałem nadzieję że równo z premierą AS IV. A może nawet za darmo z preorderami :P.

tomciog18

no coz

The_Fallen

Mam nadzieje bo taka wojowniczka to specjalnie dla mnie

guga_buzka

Chujnia bo po polsku nie ma ;/

mich145

ale chujnia... chociaż warto podszkolić angielski :)

guga_buzka

Ang umiem nawet dobrze ale tak żeby zrozumieć o czym gadaja przez całą grę to trochę ciężko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones