PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790001}
7,8 672
oceny
7,8 10 1 672
Batman The Telltale Series: The Enemy Within
powrót do forum gry Batman - The Telltale Series: The Enemy Within

Pierwszy epizod drugiego sezonu, a podoba mi się o wiele bardziej od początku sezonu 1. Chyba dlatego, że już jesteśmy trochę czasu Batmanem, ludzie nas znają, a my spotykamy według mnie ciekawsze postacie niż wcześniej.
Nawet bardziej od Batmana wolę oglądać tym razem Bruce Wayne'a, w końcu aktor pierwsza klasa (lepiej się go słucha w roli Bruce niż Batmana przez to, że Batman zmienia swój głos by go nie rozpoznano). Nowa postać kobieca zawsze według mnie była bardzo klimatyczna, widząc ją bardzo się ucieszyłem. Podoba mi się też postać jak i głos naszego J.D., głównie dla tej postaci czekam na kolejne epizody - powoli, powoli obserwujemy, jak się rozwija dzięki naszym wyborom. I pomyśleć co może być dalej!
Główny antagonista tego epizodu jest... ciekawy. Nigdy go nie znałem od tej strony, podoba mi się jak Telltale próbuje innych, oryginalnych rozwiązań.
Niecierpliwie czekam na kolejny epizod - ostatnio tak bardzo wkręciłem się w coś myśląc "co będzie dalej" chyba dopiero przy Life is Strange.

ocenił(a) grę na 8
Kalbi84

Czy do rozpoczęcia "The Enemy Within" potrzebujemy zainstalowanego podstawowego "Batmana" ? Czy wystarczy sam save (PS4) ? W ogóle da się to kupić w wersji pudełkowej ?

ocenił(a) grę na 8
lumunus

pierwszy epizod jest za darmo na komórki jak masz adroida pobierz ze sklepu play

ocenił(a) grę na 8
Kalbi84

postać kobieca w sensie ta agentka alvarez czy jak ona tam?

ocenił(a) grę na 8
Kalbi84

jak troche spoileruje sorry haha ale Riddlera da sie poznać od tej strony w grach Batman Arkham najbardziej Arkham Knight

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones