PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 091
ocen
7,2 10 1 3091
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII

Wrażenia z gry

ocenił(a) grę na 9

Grałem tylko w kampanie o multi nie wypowiadam się.
+Kampania krótka ale bardzo intensywna i ciekawa.
+Grafika zasługuje na solidną 10.
+Pierwszy raz w życiu zastanawiałem się czy cutscenki to film z prawdziwymi aktorami czy animacja.
+Mimika twarzy i tekstury bliskie ideałowi.
+Jest to najlepsza kampania w klimacie drugiej wojny światowej ze wszystkich gier.
+Duży wybór broni i ciekawy klimat.
-Bardzo słabe sterowanie czołgiem, samolotem i pojazdami.Powinni trochę popracować na fizyką.
-Dubbing polski nie polecam.
Wrażenia pozytywne.Szczególnie te wizualne.Bardzo ciężko mnie w tym temacie zadowolić.Ostatnio udało się to Wiedźminowi 3.

ocenił(a) grę na 4
jarkoswawa

ty chyba grałeś w inną grę lub masz 15 lat i nie widziałeś pozostałych z tej serii

ocenił(a) grę na 9
spong17

Każdemu kto się z tobą nie zgada piszesz, że musi być bardzo młody i nie zna życia?
Muszę ci powiedzieć, że bardzo się pomyliłeś.Tylko problem w tym, że nie mam zamiaru cię w tym przekonywać bo nie mam w tym żadnego celu.

jarkoswawa

To prawda niektóre sceny były bardzo realistyczne

ocenił(a) grę na 1
jarkoswawa

On niestety ma racje - grafika w tej grze jest gowniania a gra tez gowniana i to do kwadratu

ocenił(a) grę na 9
bratmat

Wyjdź czasem na dwór zaczerpnij świeżego powietrza.Może wtedy nie będziesz się musiał gotować przed komputerem gdy ktoś wyrazi inne zdanie niż twoje.Powinienem cie przekonywać dalej, że próbując mnie ocenić dochodzisz do pochopnych wniosków, które prezentujesz w komentarzach poniżej. Bo w sumie tak trudno kliknąć w profil i zweryfikować swoją tezę.
Dla ciebie gra jest gówniana, aż do kwadratu.
Ciężko mi sobie uzmysłowić jak gówno do kwadratu może wyglądać:)
Widocznie za stary jestem to nie zrozumiem.

Podpisuje się pod tym komentarzem.Kolega trafił myślę w sedno.
"Pierwszy raz w życiu zastanawiałem się czy cutscenki to film z prawdziwymi aktorami czy animacja." - trzeba przyznać że przerywniki filmowe robią ogromne wrażenie, pewnie tak właśnie za kilka lat będą się prezentować gry, sama grafika w grze jest zmienna niekiedy wygląda to dobrze, a niekiedy jak się zatrzymasz porozglądasz okaże się że w oddali widać papierowe drzewko jak w grach sprzed 17 lat, na szczęście rozgrywka jest bardzo dynamiczna i nie zwraca się na to zbyt dużej uwagi.

ocenił(a) grę na 1
jarkoswawa

Faktycznie jeśli chodzi o grafikę to chyba twoja pierwsza gra na PC albo jesteś przyzwyczajony do konsolowej grafiki. Na PC ta gra ma po prostu marną grafikę i mierny AI :-(

ocenił(a) grę na 7
bratmat

Akurat konsolowe exy są obecnie najładniejszymi grami. Może nie ma tam super duper antyaliasingów, ale i tak Uncharted 4, Horizon, The Order 1886 czy nadchodzące God of War niszczą graficznie wszystko inne.
Cod wygląda graficznie słabo, no moze momentami całkiem nieźle. Silnik jest stary i niedomaga

ocenił(a) grę na 1
lukas_172

Chciałbyś :-) Chyba, że twój kumpel z blaszakiem ma jakąś tanią integrę :-P Obczaj choćby leciwego BF1 na jakimś lepszym sprzęcie lub Battlefront II też jest ładnisty. A Far Cry 5 już wymiata . Wiem że blaszaki które zapewniają miodność grafiki nie kupisz w cenie konsoli, ale jak już zapłacisz to dupę urywa ...

ocenił(a) grę na 1
bratmat

I jeżeli już masz konkretny sprzęt i widzisz taki badziew jak COD WWII i jeszcze ktoś chce wcisnąć innym graczom PC że to jest coś warte to się we mnie gotuje

ocenił(a) grę na 7
bratmat

Tak się składa ze mam i7 6700k i gtx 1080, wiec porownanie mam.
Szczegolowosc jest wieksza na pc, ale graficznie i tak nic nie moze rownac sie z The Order 1886, Uncharted 4 czy Horizon ;)

BF1 i FC5? Daj spokój, widac ze U4 na oczy nie widziales.
Te strzelanki najmniejszego wrazenia na mnie nie zrobily ;)

ocenił(a) grę na 1
lukas_172

mając taki piec nie powinieneś tego pisać. Co innego miodność a co innego jakość grafiki o której tu piszemy i to na przykładzie takiego badziewia jak COD. Ja mam marnego Xeona 1230 z Radkiem RX480 i widzę różnicę między moimi 120 klatkami FreeSync BF 2 na PC i konsoli XBO mojego syna :-( na TV - Jakość tekstur także jest porażająca. A cenowo mój sprzęt niewiele droższy :-)

ocenił(a) grę na 6
jarkoswawa

"Pierwszy raz w życiu zastanawiałem się czy cutscenki to film z prawdziwymi aktorami czy animacja." - trzeba przyznać że przerywniki filmowe robią ogromne wrażenie, pewnie tak właśnie za kilka lat będą się prezentować gry, sama grafika w grze jest zmienna niekiedy wygląda to dobrze, a niekiedy jak się zatrzymasz porozglądasz okaże się że w oddali widać papierowe drzewko jak w grach sprzed 17 lat, na szczęście rozgrywka jest bardzo dynamiczna i nie zwraca się na to zbyt dużej uwagi.

ocenił(a) grę na 7
jarkoswawa

Żartujesz z tą grafiką i teksturami? Gra jest dobra, ale graficznie jest przestarzała, czesto jest to dobrze maskowane efektami, ale wiekowosci silnika nie da się oszukac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones