Świetna oprawa ale beznadzieja od strony technicznej

ZALETY
Wszystkie modele wrogów i sprzymierzeńców bardzo ładne. Strzelanie z broni przyjemne. Wielka szkoda że inni producenci nie potrafią stworzyć równie interesującej oprawy co infinity ward. Piękne animacje. Dobra muzyka. Świetne pomysły na misje.

WADY!

Tekstury - KOSZMARNE - wszystkie poziomy cierpią na słabe tekstury, niestety ale to prawda. Gra działa szybko ale wygląda słabo w porównaniu z Crysisem który wyszedł przecież dwa lata wcześniej.

Brak paska zdrowia - zamiast tego irytującą krew na ekranie i odgłos serca. Ja rozumiem że chcieli dodać realizmu ale no to całkowicie utrudnia celowanie. Osobiście sobie obniżyłem poziom trudności do minimum bo tak mnie irytowały te krwiste efekty że nie mogłem grać. Co to za przyjemność kiedy co chwila muszę chować się za osłoną bo jestem ranny?

Brak jednakowego poziomu trudności w całej grze - niekiedy idziemy przed siebie jak superbohater i żadne kule nas nie trafiają a niekiedy jesteśmy otoczeni przez wrogów i nawet nie możemy wychylić się zza osłony i cały pulsuję na czerwono.

Przesada w widowiskowości.

1
  • takie ekrany na czerwono itd teraz jest w wiekszosci grach,troche realizmu wtedy nabiera.A kto by zwracal uwage na jakies textury,wazne ze rogrywka jest bardzo wciagajaca i fajnie sie ludkow zabija,a nie wiem czy zauwazylem ze w kazdej grze jest poziom trudnosci,bo niektore osoby wola poziomy latwiejsze tak by przejsc raz dwa gre a niektore trudniejsze poziomy,zeby sie co nieco pomeczyc,i wtedy przedloza nam sie przyjemnosc grania innym slowem mowiac gra wydaje nam sie dluzsza,gdyby wszystkie strzelanki byly takie ze idziesz do przodu i cie nie zabijaja prawie przez cala gre to boy nie bylo senu dalej robic takich gier,w kazdej grze sa momenty gdzie masz trudniejsze sytuacje i musisz sie schowac zeby 5 cie nie rozwalilo naraz albo jeden z trzech snajperow,ale skoro wolisz takie nawalanie bez sensu to polecam Doom Remake plus jest patch do tego to jest doom 1 i 2 w ladniejszej vr gdzie modele postacie sa poprawione oraz mozna wybierac jaki chcesz miec widok broni po sirodku czy na boku po prawej stronie,i malo tego mozna zmieniac rozdzielczosc :D,gralem i bardzo mi sie Strzelao.Z mojej strony to bedzie narazie wszystko.Pozdrawiam.

• "Wielka szkoda że inni producenci nie potrafią stworzyć równie interesującej oprawy co infinity ward."
    Wait, what.
    Przecież to właśnie IW tworzyło MW2.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię