PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626880}
8,5 2 955
ocen
8,5 10 1 2955
Crash Team Racing
powrót do forum gry Crash Team Racing

Nie mam z kim grać, karta pamięci MANTA ciągle kasuje mi save'y - a nie chce mi się ciągle story mode przechodzić ;x

ocenił(a) grę na 10
One_and_Damned

ja tam nie kojarzę takiego buga może dlatego że grałem na karcie sony ?
lepiej nie pisz na forum że używasz czegoś nie oryginalnego to taka moja dobra rada na przyszłość :D

Story super gra na dwóch też ogólnie zaje bista giera !!!

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

Ja mam kartę pamięci z bazaru za 5zł i działa od ponad 15 lat, nic się jeszcze nie usunęło.

Sry, odpisałem złej osobie.

ocenił(a) grę na 10
One_and_Damned

ja grałem na mancie i nic mi sie nie kasowało. Poza tym jak jesteś dobry to ta gra na 101% jest dosłownie na jedno popołudnie ;p

ocenił(a) grę na 10
teegermaster

manta to jest oryginał ??? (brat mi tak powiedział mam mentlik w głowie ) a chciałbym wiedzieć ;P

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

Sony - oryginał (firma, która wypuściła konsole playstation i wszystkie podzespoły)
Manta - polska firma, która wypuściła między innymi karty pamięci (moja była ok) i pady (w ciągu miesiąca 2 mi się rozpadły gdy grałem w tekkena i bloody roar 2). Oryginalny pad Sony działa mi do tej pory - Dual Shock (sam naprawiłem).

ocenił(a) grę na 10
teegermaster

heh skoro grałeś w bijatyki to się nie dziwię że ci się tak szybko pady rozpadały LOL

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

One mają fabryczna wadę (MANTY) są z bardzo kiepskiej jakości plastiku i zawsze strzałki pękały (beznadziejnie zamontowane), a sony się zniszczył, bo brat jak był mały wlał herbatę przez analogi do środka i gumki pod przyciskami X, O, ▲, [] się stopiły... ale wymieniłem i śmiga do tej pory. Także nic nie psuje się przez bijatyki :)

ocenił(a) grę na 10
teegermaster

heh jak byś nie wiedział to se jaja robię sam gram w bijatyki i jakoś klawisze mi nie odpadły LOL

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

Może masz inny pad manty niż ja ;p Mi się rozleciały w rękach.

ocenił(a) grę na 10
teegermaster

ja miałem SONY MANTY nigdy nie miałem ;D

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

i nigdy nie będziesz chciał mieć :D

ocenił(a) grę na 10
teegermaster

no jezeli są takie do dupy jak powiedziałeś :D

One_and_Damned

Ja do dziś mam kilka kart pamięci "Shark 1Mega" i wszystkie działają.

ocenił(a) grę na 10
One_and_Damned

Ja mam kartę pamięci z bazaru za 5zł i działa od ponad 15 lat, nic się jeszcze nie usunęło.
Nie ma nawet żadnej firmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones