PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608010}
6,5 1 039
ocen
6,5 10 1 1039
Dead Rising 2
powrót do forum gry Dead Rising 2

Bez pojazdów [prawie] za to z fajnym systemem combo broni i masą masą zombi. Mi gra się spodobała, przeszedłem główny wątek cały chodź trochę spaprałem końcówkę. Szkoda że miałem ją pożyczoną z wypożyczalni, bo z chęcią zagrał bym jeszcze raz, tym bardziej że po ukończeniu zaczynasz od nowa z wszystkimi skillami jakie już osiągnąłeś. POLECAM

ocenił(a) grę na 10
giloo

Jest coś takiego jak wypożyczalnia gier?

Little_Jacob

Owszem, jest.

ocenił(a) grę na 7
Little_Jacob

gaikai on-live (streamery na ktorych graz pierwsze 30 min za free a potem mozesz kupic gre nie wazne jaki komp wszystko hula na serwerach) wiem wiem troszke spoznione ale innym sie moze przydac :D

ocenił(a) grę na 9
Narkoriel

..mieszkam w UK... wiec tu sa wypozyczalnie gier na zasadzie... przysylaja ci gre/gry do domu.... tworzysz liste na swoim koncie online , ustalasz priorytety itp... duzo to nie kosztuje bo chyba teraz place 13 funtow na miesiac a moge miec 2 gry naraz i trzyymac je nawet 10 lat dopuki place abonament... baza gier ogromna maja wszytko i na wszytsko...wysylka gratis po prostu wzucam gre do skrzynki pocztowoej w kopercie specjalnej tyle.... na gry nie warte zakupu IDEALNE !!!!

ocenił(a) grę na 7
giloo

Wow... nie wiedzialem o czyms takim. W Polsce tez to jest?

Narkoriel

Raczej nie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones