PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767613}
8,3 467
ocen
8,3 10 1 467
Dragon Ball: Xenoverse 2
powrót do forum gry Dragon Ball: Xenoverse 2

Ciekawość

użytkownik usunięty

Siemanko . Właśnie ukończyłem fabułę xenoverse 2 . I nasuwa sie mi pytanie ; Czy będzie xenovsese 3 ? A jak tak, to ; Ile trzeba będzie czekać na trójkę ? Ja bym bardzo chciał ,aby trójka xenovewrse sie uklazała . Czy wy także byście chcieli by ,sie ukazała nowsza część xenoverse ?

Zapraszam do dyskusji

ocenił(a) grę na 8

Co prawda jeszcze nie grałem, bo dwie godziny temu kupiłem właśnie tą grę, ale z tego co widzę, to dwójka jest bardzo podobna do jedynki względem elementów z niej. Ogólnie warto zagrać?

użytkownik usunięty
MarekRudzinski

Tak ogólnie warto zagrać w dwójkę .

ocenił(a) grę na 8

Dzisiaj zainstalowałem tą grę i obecnie ją przechodzę. Dam znać, kiedy ją przejdę.

użytkownik usunięty
ocenił(a) grę na 8

Dzisiaj ją przeszedłem i jest dokładnie tak jak mówiłeś przy komentarzu do oceny. Bo choć grafika lepsza, to rzeczywiście za bardzo przypomina pierwszą część mimo, że ta też jest całkiem dobra. Szkoda tylko, że jest dosyć krótka, ale nie wątpliwie czekam na kolejną część, która równie będzie udana, co poprzednie.

użytkownik usunięty
MarekRudzinski

W takim razie pozostaje czekać na xenoverse 3 .

użytkownik usunięty
MarekRudzinski

Jest podobno sposób , aby w xenoverse 2 odblokować dodatkową fabułę . Luknij w ten link https://www.youtube.com/watch?v=Bt0phXjJMt8 .

MarekRudzinski

Jest to DLC do tej gry dodają one fabułę z serialu no i wyszło Z Fighters jednak jest już to bardziej bijatyka 2d.

ChubakaCieLubi

Marek Rudzinski ci niestety nie odpowie bo ma blokade na konto

Mishoor

Wygląda jakby je usunął :).

ChubakaCieLubi

jakby miał usunięte te konto było by zamiast Marek Rudzinski użytkownik usunięty

Mishoor

Nie zupełnie kiedyś usunąłem swoje poprzednie konto i zawsze wtedy jest użytkownik usunięty.

Mishoor

Pewnie jak jesteś na nowym koncie to masz limit komentarzy przez pewien czas.

ChubakaCieLubi

za kogo mnie bierzesz ? zwróć uwagę na date założenia konta

Mishoor

Myslalem ze jestes Marek Rudzinski.

ChubakaCieLubi

Nie jestem nim . Ale podobnie jak jak on też jestem zagorzałym fanem serii dragon ball , jak masz wątpliwości luknij na mój profil .

Mishoor

To polecam Ci ograć Z fighters w takim wypadku to obecnie najlepsza gra o DB,

ChubakaCieLubi

jak uda mi sie te gre dostać na-pewno zagram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones