PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617160}

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team

Doragon Boru Zetto TAG VS
8,9 133
oceny
8,9 10 1 133

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team
powrót do forum gry Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team

Coś o grze

ocenił(a) grę na 10

Gra jest rewelacyjna, najlepszy dragon ball na psp i jedna z najlepszych gier na przenośną konsolkę według mnie. Bardzo ładna grafika, możliwość niszczenia otoczenia(ograniczona ale zawsze to coś), wszyskie ważniejsze postacie z "Z" i kilka innych. Niestety gra ma też 1 bardzo duży minus według mnie, tzw. shoot exchange czyli momenty, w których trzeba wciskać kółko aby wygrać pojedynki na "moc". Gram już pół roku a nigdy nie udało mi się wygrać takiego pojedynku(gram na poziomie trudnym a czasem bardzo tudnym). Nie pomogło kupienie itemków, wciskanie wszystkich przycisków, co najwyżej omal nie rozwaliłem konsolki. Jeśli ktoś wie jak to wygraćto niech zdradzi sekret. Moja ocena to 9 na 10. Dałbym 10 gdyby nie ten minus, który podałem.



ocenił(a) grę na 9
Shay

Cześć, trochę czasu minęło ale mimo wszystko odpowiem Ci - nie wiem. Sam może z kilka razy wygrałem jakiś pojedynek na średnim poziomie, na trudnym nie ma co marzyć. Gdyby chociaż zamiast kółka był trójkąt, to byłoby nieco łatwiej, ale i tak jest lipa, mogli chociaż zrobić obracanie grzybkiem jak w Budokai Tenkaichi.

ocenił(a) grę na 10
foxmeister

Ograłem całkowicie TTT i moge sie uważać za eksperta w tej grze xD Aby Wygrać pojedynek trzeba wciskać co najmniej 2 przyciski i to bardzo szybko. Gra wprowadza nas w błąd informując o wciskaniu samego kółka :D W ten sposób można wygrać bez problemu nawet na najtrudniejszym poziomie, który zresztą nie jest taki trudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones