PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856077}
5,6 861
ocen
5,6 10 1 861
FIFA 21
powrót do forum gry FIFA 21
ocenił(a) grę na 4
tomekguru

Nieprawda, przecież będą nowe składy, koszulki oraz tryb volta a także Liga mistrzów z Ligą Europy - dla kibica piłki nożnej to wielka frajda

Dawid_Bochenski

Dlaczego nie mogą wprowadzić takiego trybu, żebym z ziomkiem (z różnych komputerów i sieci) mógł grać sezony - każdy swoją drużyną w jednej lidze?? czy tak ciężko to ogarnąć? NIE, bo liczy się tylko łatwy zarobek na naiwniakach kupujących co rok to samo i grający w coś tak beznadziejnego jak te FUT.

ocenił(a) grę na 4
tomekguru

Ja nie lubię FUT
Wolę tryb kariery, tryb volta, europejskie puchary no i raz na jakiś czas szybki mecz ;)
I tak nawiasem mówiąc nie kupuję fifę co rok, posiadam na razie tylko 14 i 18 i nie narzekam

Dawid_Bochenski

Gry się nie skończą, bo za dobrą rozrywka to jest! Już nie gram, bo za stary jestem i refleksu nie mam na to! Oglądam w akcji najlepszych graczy na Tiktok i YouTube oraz twitch! Korporacje pracują, a krytykiem jest najłatwiej być!

ocenił(a) grę na 4
atari799927176virgin

Ja nie krytykuję tej gry tylko kolega co założył ten temat, ja osobiście na pewno kupię fifę 21

ocenił(a) grę na 5
tomekguru

Fify 17*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones