PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743775}
6,9 6 714
ocen
6,9 10 1 6714
Fallout 4
powrót do forum gry Fallout 4

Witam,
Grałem we wszystkie fallouty( 1 i 2 czesc najlepsze). Natomiast gra pod względem klimatu i wykonania jest zdecydowanie gorsza nawet niż część 3cia. To nawet nie jest crpg. To jest słaba strzelanka z elementami rpg. Niewiem co nawet napisać bo myślałem że poczuję pustkowie na miare next gena a tu mamy crapa i rozczarowanie roku.
Nie dziwie sie że ocena społeczności na metacriticu jest poniżej 5 i ludzie są wkurzeni.

nikike

Ale słuchaj ja na chwilę obecną nie mam czasu grać w Fallouta, natomiast Wieśka ukończyłem.
Grafa porównywalna.

ocenił(a) grę na 5
Maverick0069

Bez przesady.

ocenił(a) grę na 2
Kaileena_Farah

hah posiadam i5-4460, GTX 970 i 8gb ramu, tu nie chodzi o grafikę ( bo ta wbrew temu co się o niej nasłuchałem jest całkiem ładna ) tylko o mechanikę rozgrywki. Masz kompletnie zrypany system dialogowy, zniszczony system perków, denne questy robione na jedno kopyto, najmocniejszy pancerz dowalony na początku rozgrywki, całkowicie demotywujący do dalszych poszukiwań. Bawet tak głupia rzecz jak mapa musiała zostać zepsuta... Do tego dochodzi fakt budowania jakiś debilnych baz i zbierania każdego bezwartościowego śmiecia wymaganego do upgrejdowania każdej broni. Jedyny Fallout który wyłączyłem po paru godzinach grania, a jestem wielkim fanem od samego początku. Przy NV z dodatkami spedziłem z przyjemnością ponad 200 godzin, tutaj ledwo 10

toddlockwood

To jak najbardziej jest Fallout

użytkownik usunięty
toddlockwood

Dla fanów izometrycznego fallouta polecam Fonline Reloaded :)
Co prawda w tej chwili jest tam mało questów, ale w względnie niedalekiej przyszłości będzie duży update.

ocenił(a) grę na 6
toddlockwood

Wg mnie czwórka jest dużo lepsza niż trójka. Niestety do poziomu New Vegas i oryginałów nadal jej brakuje bardzo dużo, i jeżeli Bethesda ponownie nie przekaże marki komuś do zrobienia gry, to raczej nie ma co nawet się łudzić że fallout wróci na nogi dorównując New Vegas.

użytkownik usunięty
toddlockwood

Tak, przy wszystkich jej wadach cz. 3 była ekscytująca, nie to co ta. Też odradzam kupować!

ocenił(a) grę na 10
toddlockwood

czy uszczęśliwiło by Was kupuj/wklej Fallout 2 z tą grafiką. Bo mnie nie, ocenianie gier po przez porównanie do starszej wersji nie ma sensu. Można porównać ją z Mad Max. Ale nie z starą F2. To tak jak by porównywać Arcania the Gothic Tale z wiedźmin 3. Fallout 4 jest świetną grą.

ocenił(a) grę na 4
solwbok

powiedział ktos kto ocenił zmierzch na 10.... fallout 4 byłby dobry gdyby nie nazywał sie fallout bo nie ma z nim nic wspolnego z falloutem poza nazwą i universum.

użytkownik usunięty
toddlockwood

Ci ludzie nigdy nie zagrali w dobrego rpga, Fallouta można porównać do FarCry 4 bo to ten sam typ rozbudowanej historii. Gra przehypowana jak Skyrim a w środku ładnie zawinięte gówienko.

Ten sam silnik i do tego słabo zoptymalizowany na konsoli ps 4 gdzie powinien chodzić w 60 klatkach chodzi w 30 bo co tam lenistwo górą.

10/10 za tej niskiej jakości tekstury?, za wieczność trwające loadingi? Za dialogi rodem z prehistoryka?

Dorzucono budowanie bazy jakby mnie to w rpgach interesowało... więcej simsów.

Disagea 4 jest całe milenia lepszym rpgegiem niż ta pseudo gra.

Pewnie znajdą się ludzie z argumentami ach Fallouta ratują mody... tam nie ma czego ratować.

ocenił(a) grę na 10
toddlockwood

widziałem grę na stronie YouTube mi się podoba ta nowoczesna grafika i nowy system walki, jeszcze cudowną ma fabułe, jak dla mnie fallout 4 to najlepsza gra jaka powstała, mam nadzieje ze powstanie nowa wersja gry Fallout 1,2 i fallout tactisc która bedzie zrobiona na takim samym silniku jak gra fallout 4

ocenił(a) grę na 2
vAkatsuki

dobra idź dziecko na przyrkę, może się czegoś nauczysz. F4 to syf i najwieksze rozczarowanie roku

ocenił(a) grę na 10
Zigu21

Fallout 4 to najlepsza gra a tacy 13 letnie debilne dzieci takie jak ty krytykują grę bo nie rozumieją o co chodzi. twoje życie to największe rozczarowanie dla wszystkich jest to ze jesteś debilem widać ze jesteś mami synkiem przez to nie potrafisz samodzielnie myśleć . fallout 4 największa super gra w roku ,to idż sobie dziecko dalej baw się klockami lego bo gra fallout 4 jest po za twoją inteligencje .

ocenił(a) grę na 2
vAkatsuki

Kiedy ja grałem w Fallout 2 to ty jeszcze ojcu po jajkach skakałeś. Nie przyszło ci do głowy że właśnie starzy fani serii najbardziej gardzą tą popłuczyną? W 2010 kiedy zakładałem konto na filmwebie miałem skończone 21 lat, policz sobie

ocenił(a) grę na 10
Zigu21

masz 21 lat a inteligencje masz 9 latka, czyli dorosłeś tylko fizyczne a jak chodzi o rozum to jeszcze nie dojrzałeś i nie dorosłeś emocjonalne .

ocenił(a) grę na 2
vAkatsuki

Ty za to masz IQ ameby, bo nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie Ci napisałem że kiedy rejestrowałem konto w 2010 miałem 21 lat, tak jak mój nick. Teraz mam 27 lat. Prowadzę firmę, mam dobry samochód, skończyłem studia, kupuje niebawem dom, mam dziecko w drodze a Ty co pajacu osiągnąłeś? Nawet nie potrafisz się wysłowić, ani czytać ze zrozumieniem. Żegnam i nie mam ochoty na dalszą konwersacje z tobą

użytkownik usunięty
Zigu21

kogo to obchodzi ? chcesz się komuś pochwalić ?

ocenił(a) grę na 2
użytkownik usunięty
toddlockwood

Jakie to smutne bo nie można pozytywnie wypowiedzieć się o Falloucie 4 bo zaraz "prawdziwi fani" zjadą cię jak burą su*ę...

ocenił(a) grę na 1

Bo ta gra to syf. Jest mi tak bardzo przykro że ją tak spartolili :( Np NV był "nowym" Falloutem i robił to bardzo dobrze. Był prawdziwym Rpgiem z krwi i kości. TO to jakieś popłuczyny są i nawet gry RPG nie widzialo nigdy na oczy

Zusman88

Grałem w dwójke i lubie fallota 4 czekam na hejty

ocenił(a) grę na 10
toddlockwood

Gra jest bardzo fajna , świetna grafika, fajny system rozwoju, to ze można budować wioski, fallout 4 jest najlepszą grą z wszystkich falloutów , tylko gra ma wiele bugów , misje powtarzają się, słabe misje, tak to questy poboczne są o wiele lepsze od główniej misji gra jest krytykowana przez gimbusów, przez osoby co nie lubią budować , duzo osób co krytykują tą grę to piszą coś takiego "Nie cierpie tej gry bo trzeba budować wioski " a gra naprawde jest super , bardzo fajne ze mozna budować własne wioski

toddlockwood

Nastepny jest jeszcze gorszy...

ocenił(a) grę na 10
toddlockwood

fallout 4 to najlepsza gra z wszystkich falloutów , bardzo fajna-mocna i jest chwalona a co na to kacapy? hejtują grę fallout 4 ze niby gra jest słaba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones