PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608436}
8,0 25 413
ocen
8,0 10 1 25413
Grand Theft Auto IV
powrót do forum gry Grand Theft Auto IV
Socrates_Fm

* dokładniej "zed" - aby nie ujmować randze jednej z najlepszych polskich stacji radiowych - obok Plusika i kilku ciekawszych tematycznych podstacji RMF-FM-u , czy plasującej się zaraz za nimi bazy (oby zmierzała w kierunku swojej świetności - lat organizowanych przez nią Inwazji Mocy).

wiktor_hal

Żeby nie ujmować świetnej marce jaką jest Harley.

Socrates_Fm

Obok Suzuki, Ducati, Triumpha, Hondy czy Yamahy jednej z najlepszych oferujących charakterystyczne, wysokiej klasy motocykle ze sporym posmakiem nostalgii.

Socrates_Fm

I odpowiednim, charakterystycznym, indywidualnym brzmieniem jednostki napędowej.

ocenił(a) grę na 6
Martinus_filmweb

grałem w 5 część VC, SA, 4 oraz dwie części na psp liberty city i vice city stories. Czego by nie mówić jak dla mnie najlepszą częścią póki co jest SA z kilku względów:
- najbardziej rozbudowany świat
- najwięcej możliwość kreowania bohatera
- zróżnicowany świat
- dużo misiji do skończenia w "100%" gry
GTA4 to tytuł łatwy do przejścia. misje są tak proste, że wręcz można się przy nich trochę ponudzić. Ostatnia misja w ogóle jest rozczarowaniem. największym problem w niej jest samo sterowanie: skok do helikoptera, a potem osztrzał z niego. mnie osobiście gra zawiodła wieloma względami. pomimo lepszej grafiki, gra w porówaniu do SA wydaje się nijaka i mało rozbudowana.

Eddie1

Wiesz Eddi'e - jeżeli tak się tobie podobał "San Andreas" Rockstar'a popróbuj uzbierać lub wyasygnować walutę na najnowszą aktualną 5-tą odsłonę i zaopatrz się w większą maszynę stacjonarną (X-Box 360 lub Playstation 3). Przypuszczam że raczej powinieneś być z tej przyszłej produkcji zadowolony ponieważ jest oparta na podobnych założeniach do wymienionych przez ciebie. Jeżeli o mnie chodzi pewnie także poużywam sobie swawolnie w 5 - tej odsłonie i ocenię bardzo wysoko ale mam wrażenie że powrót w jeszcze niezaplanowanej 6 -tce do założeń, mechaniki, mroczniejszego klimatu i wielkości obejmowanego sandboxowego terenu bliższemu 4-tej części spowoduje ocenę bliską pełnej 10 -tki. Piątka zapowiada się bardzo smakowicie(mniej więcej 9,5/10).

ocenił(a) grę na 9
Martinus_filmweb

wtedy tak teraz też ale V jednak to duży krok w przód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones