Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 1:13
7,3 30
ocen
7,3 10 1 30
21
chce zagrać
{"id":"826511","linkUrl":"/videogame/Gwint%3A+Krwawa+kl%C4%85twa-2019-826511","alt":"Gwint: Krwawa klątwa","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/65/11/826511/7878564.2.jpg"}
Wschodzi Krwawy Księżyc. To czas szaleństwa i rozpaczy, to czas Krwawej Klątwy. W wyniku mrocznego rytuału... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
wydawca
CD Projekt
deweloper
CD Projekt RED
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Gwint: Krwawa klątwa
Zwiastun nr 2 (polski) 1:13
Gwint: Krwawa klątwa
Zwiastun nr 1 (polski)
Gwint: Krwawa klątwa - Zwiastun Nr 2 (polski) Gwint: Krwawa klątwa - Zwiastun Nr 2 (polski)
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Wschodzi Krwawy Księżyc. To czas szaleństwa i rozpaczy, to czas Krwawej Klątwy. W wyniku mrocznego rytuału przeprowadzonego przez potężnego wampira wyższego, Dettlaffa van der Ereteina, księżyc przybrał barwę krwi a ziemia i jej mieszkańcy zostali skażeni. Nieznane dotąd potwory przebudziły się ze snu i są żądne krwi — nikt nie jestWschodzi Krwawy Księżyc. To czas szaleństwa i rozpaczy, to czas Krwawej Klątwy. W wyniku mrocznego rytuału przeprowadzonego przez potężnego wampira wyższego, Dettlaffa van der Ereteina, księżyc przybrał barwę krwi a ziemia i jej mieszkańcy zostali skażeni. Nieznane dotąd potwory przebudziły się ze snu i są żądne krwi — nikt nie jest bezpieczny. Czy dołączysz do Dettlaffa w poszukiwaniu zemsty i zniszczenia, czy może wybierzesz walkę w obronie niewinnych? Krwawa Klątwa to pierwszy dodatek do "GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej" — wprowadza ponad 100 nowych kart, w tym 31 neutralnych i 14 dla każdej frakcji. Niezależnie od stylu gry, będziecie mieli wiele możliwości aby wzmocnić swoje talie oraz poeksperymentować z nowymi mechanikami i archetypami, które wprowadza "Krwawa Klątwa". Przed Krwawą Klątwą nie ma ucieczki — każda frakcja musi stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Driady Brokilonu, cintryjscy magowie, rycerze Toussaint, kultyści Svalblod i krwiożercze wampiry stoczą walkę, która zadecyduje o losach wiedźmińskiego świata.

dystrybucja
studio
CD Projekt (wydawca) / CD Projekt RED (deweloper)
inne tytuły

forum gry Gwint: Krwawa klątwa

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.