Gwint: Krwawa klątwa

2019
7,3 31
ocen
7,3 10 1 31
22
chce zagrać

Wschodzi Krwawy Księżyc. To czas szaleństwa i rozpaczy, to czas Krwawej Klątwy. W wyniku mrocznego rytuału przeprowadzonego przez potężnego wampira wyższego, Dettlaffa van der Ereteina, księżyc przybrał barwę krwi a ziemia i jej mieszkańcy zostali skażeni. Nieznane dotąd potwory przebudziły się ze snu i są żądne krwi — nikt nie jest bezpieczny. Czy dołączysz do Dettlaffa w poszukiwaniu zemsty i zniszczenia, czy może wybierzesz walkę w obronie niewinnych?

Krwawa Klątwa to pierwszy dodatek do "GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej" — wprowadza ponad 100 nowych kart, w tym 31 neutralnych i 14 dla każdej frakcji. Niezależnie od stylu gry, będziecie mieli wiele możliwości aby wzmocnić swoje talie oraz poeksperymentować z nowymi mechanikami i archetypami, które wprowadza "Krwawa Klątwa".

Przed Krwawą Klątwą nie ma ucieczki — każda frakcja musi stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Driady Brokilonu, cintryjscy magowie, rycerze Toussaint, kultyści Svalblod i krwiożercze wampiry stoczą walkę, która zadecyduje o losach wiedźmińskiego świata.

opis dystrybutora gry