PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621567}
7,3 1 133
oceny
7,3 10 1 1133
Half Life: Blue Shift
powrót do forum gry Half-Life: Blue Shift

Najlepszy FPS świata - nawet z tak paskudną na dzisiejsze czasy grafiką - powala swoją FABUŁĄ!

użytkownik usunięty
Wlodis

Najlepszy FPS świata !! potwierdzam, ale grafika była jak na swoje latka przełomem, i była świetna, bo królowała na listach gier
które w tym samym czasie powstawały, a miały gorszą grafikę.
Fabularnie jest najlepsza, nawet do dzisiaj.

jako że jestem fanem serii daje 10/10 :)

Wlodis

Grafika wcale nie jest okropna.

ocenił(a) grę na 7
Lecho1523

panowie, juz w 1998 roku grafika hl byla co najwyzej poprawna ale nie byla zadnym przelomem. przypominam ze niemal w tym samym czasie wyszedl unreal i graficznie pozostawil caly swiat gier daleko w tyle.

ocenił(a) grę na 7
born2run

No tak, ale Half Life 1 miał za to niewiarygodną miodność i innowacyjne rozwiązania :)
Najbardziej przełomowe FPP jak dla mnie to:
Doom 1993, Duke Nukem 3d 1996, Quake 1996, Half life 1998, Thief 1998, Unreal 1998,
Alien vs Predator 1999, System Shock 2 1999, Clive Barker's Undying 2001, Half life 2 2004 :):):)
Potem już gry tego typu nigdy mnie tak pozytywnie nie zaskoczyły jak te tytuły gdy wyszły w swoim czasie.
Obecnie wszystko jest upraszczane do granic możliwości.

returner

Moim zdaniem jeszcze Call of Duty 4, od którego niestety zaczęła się moda na teraźniejszą wojnę, oraz Wolfenstein 3D, bo od niego praktycznie wszystko się zaczęło.

ocenił(a) grę na 7
donmaslanoz14

Tak, te dwa tytuły też dobre :)

ocenił(a) grę na 7
Wlodis

Prawdziwe gry mają kąty <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones