PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608006}
7,7 1 039
ocen
7,7 10 1 1039
Halo: Reach
powrót do forum gry Halo: Reach

dno

ocenił(a) grę na 2

Grałem we wszystkie odsłony Halo. Wszystkie były 7/10, ale Halo Reach zmieniło moje zdanie o twórcach tej serii. Ostatnia odsłona serii przyniosła mi tylko stratę pieniędzy. Szkoda lasera na takie gry... Dużo bugów, słaby klimat, słaba fabuła, zamiast polepszać serię, to tylko pogorszyli.

teletubis

Niby jakie bugi? Co złego dla ciebie w klimacie i fabule? A co do serii, Reach był dobrym krokiem, zamiast być wręcz kopią poprzednika (seria MW) widać że gra daje naprawdę coś nowszego.

ocenił(a) grę na 2
Lwie_Serce

Pisałem tamten post w październiku, więc bugów nie pamiętam. Klimat i fabuła były trochę sztuczne. I sam mam do Ciebie pytanie, czemu uważasz, że to zrobili jakiś krok? Dla mnie to to samo jak w przypadku MW. System walki, strzelania taki sam jak w poprzedniku, multi podobne, nie zrobili żadnego kroku, według mnie :)

teletubis

Nowy nie znaczy lepszy, BF3 doskonałym dowodem. Zmienianie systemu walki nie zdarza sie prawie nigdy w świecie gier, mamy za to nowe tryby (i to porządne). Single jest prawie genialny, wrogowie nie są tacy cukierkowi jak kiedyś, klimat jest świetny, gra prawie wogóle nie nudzi, "perki" jak np. Armor Lock i Jetpack urozmaicają gre a nie rozwalają jak niektóre perki w CoD. Moim zdaniem Halo to najlepszy FPS na xboxa jaki można mieć, CoD i BF to gry na compa, taka prawda a GoW i gry na PS3 nie są takie świetne.

ocenił(a) grę na 2
Lwie_Serce

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. BF 3 jest zajebiste, ale zrobione pod kompa. Dla mnie CoD: Black Ops to zajebista gra, z zajebistym multi ( grałem na wielu zawodach, może dlatego mam do niej taki sentyment ), a Halo dla mnie to z deka taki robociany szajs, gdzie wszystko jest sztywne.

teletubis

Może sztywne, ale Halo to już chyba jedyna seria FPS co zarazem sprzedaje sie dobrze i idzie dalej a zarazem daje graczom takie możliwości. CoD4 MW1 to będzie mój najlepszy FPS, żadna gra nie dała mi takiej przyjemności z gry, ale teraz ta seria niestety umiera, BF2 (właściwie BF2142) zakończył najlepsze czasy serii Battlefield, Crysis 2 to już nie 1, dla mnie tylko Halo ma takie innowacje które trzymają stary poziom gry i go nie psują. Ta seria dała nam świetny tryb single i multi za jednym zamachem, a nie jak cod po kilku częściach czy BF który w praktyce może sie pochwalić tylko multi.

ocenił(a) grę na 9
Lwie_Serce

A ja uważam że to zupełnie nowy lepszy poziom w tej części, REACH IMO jest najlepszą częścią, faubła ciekawa a jeszcze lepsze postacie z Noble Team, mega klimat, super grafika i sama rozgrywka.

ocenił(a) grę na 8
Liquid_Snake_2

poczekajmy na halo 4 i zmiecie wszystko co widzielismy:d

teletubis

eee.. nie wiesz co piszesz !
No dobra fabuła może nie zaskakuje ( jak się czytało halo upadek reach ) ale bardzo przyjemnie jest zobaczyć dr Halsey i Keysa .
Moim skromnym zdaniem to najpotężniejsze uniwersum , bo w jakiej innej grze zapamiętasz każdego przeciwnika, broń i pojazdy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones