PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605882}

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter and the Chamber of Secrets
7,1 6 895
ocen
7,1 10 1 6895
Harry Potter i Komnata Tajemnic
powrót do forum gry Harry Potter i Komnata Tajemnic

Tyle rzeczy do znalezienia, tyle do zwiedzenia, odkrycia... Całość do przejścia w góra 3-4 godziny, ale przyjemnie się gra.

ocenił(a) grę na 7
_Garret_Reza_

Gra mojego dzieciństwa! ; D

ocenił(a) grę na 7
_Garret_Reza_

Rzeczywiście fajna, ale dubing słaby. Trochę denerwowało mnie to, że Harry musi wszędzie biegać, jak Wandzia z Neo- Nówki, nie może sobie odetchnąć. Ale ogólnie niezła gra.

ocenił(a) grę na 8
_Garret_Reza_

3-4 godziny? Nie...

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Zastanawiam się, kiedy skończą się czasy, w których ludzie mówią, że przeszli grę w 3 godziny, podczas kiedy przejście CAŁEJ zajmuje 2 dni i więcej. Może przejście fabuły wg filmu, tak, ale na pewno nie zbieranie punktów, bo to zajmuje o wiele więcej czasu

ocenił(a) grę na 6

Nie pamiętam dokładnie, w ile można ją przejść w całości. Wiem jednak, że za którymś razem dochodzi się do takiej wprawy, że można ją przejść w kilka godzin.

Czytaj ze zrozumieniem. Nie pisałem o pierwszym razie..

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

No ba, jak się pamięta co i jak zrobić, to oczywiście, ze krócej.

ocenił(a) grę na 6

:)

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Tak czy siak nie można tej gry przejść w 3-4 godziny. Zdobywając wszystkie karty i odwiedzając każde miejsce, trzeba grac chyba cały dzień bez przerwy.

Oj nie wiesz do czego są zdolni gracze. Half-Life'a potrafią przejść w 20 minut, to myślisz, że Harrego w 3-4 godziny nie przejdą? Nawet zbierając wszystko.

_Garret_Reza_

Zgadzam się. Mimo, że gra jest stosunkowo krótka, można przejść ją w kilka godzin, to jednak mam z nią miłe wspomnienia. Zresztą cała ''saga'' książek, filmów towarzyszyła mi od młodu. Nadal mam sentyment i choć uważam, że istnieją lepsze gry i filmy to jednak zasłużone 10.

ocenił(a) grę na 10
_Garret_Reza_

Ja przeszłam całą w jeden dzień. :D Ze zbieraniem wszystkiego. Nie widzę sensu grania, bez zdobywania kart, fasolek itd.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Akurat gra nie jest ekranizacją tylko adaptacją, z tego co wiem na PC jest słaba, bo faktycznie wiele scen pominęli ale na ps2 ponoć gra jak film :)

ocenił(a) grę na 9

Właśnie zakupiłam pierwszego w życiu PSa - 2kę. Wcześniej grałam w tę grę na PC przynajmniej raz na rok, zazwyczaj w okresie świąt czy choroby :) Stety niestety - nie wszystkie gry są grywalne na OS X - np zaliczenie przedmiotów poprzez narysowanie symbolu zaklęcia było bez myszki prawie niewykonalne. Z tego powodu PS2 - mam wszystkie tytuły jakie wyszły. W tę część grałam przez tydzień po kilka, max 8 ha dziennie - i i tak jej nie przeszłam na 100% - jest o wiele trudniejsza niż na PC, którą przechodzi się w dzień. Więźnia Azkabanu przeszłam w 3 dni na PS2 - na kompie w 9 h na 100%. I tak w PS2 znowu bez 100% - przez pomyłkę podeszłam do McGonnagall a ta mi odprawiła zakończenie roku ;)

Ogólnie - gry są świetne - nadal będę grać i na PC i na PS2 - muszę tylko przygotować kompa pod Windowsa XP aby grać w wszystkie tytuły - ostatnia część została totalnie pominięta, nawet przez wineskina nie można jej odpalić na macu. Póki co Komnata Tajemnic jest najlepsza. Btw - odkupię wydanie na PS2 PL mint :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones