PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617923}

Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Absolution
7,8 6 709
ocen
7,8 10 1 6709
Hitman: Rozgrzeszenie
powrót do forum gry Hitman: Rozgrzeszenie

6/10

ocenił(a) grę na 6

Nie wiem czy nowe podejście do gameplayu to dobre rozwiązanie...

ocenił(a) grę na 9
pachomir

Gra stała się uncje prostsza i casuolowa, to raczej plus. Bo nie każdy ma czas i zapał,aby męczyć się z misją 20 razy jak w wypadku pierwszych hitmanów. Za to nadrabia efektywnością nie tracąc uroku starych hitmanów.

użytkownik usunięty
jukatos

bez przesady, straciła większość uroku starych hitmanów, i zagraj na najwyższym poziomie trudności zobaczysz jaka casualowa, o mało szlag mnie nie trafił z powodu idiotycznych rozwiązań, systemu przebrań, liniowe małe poziomy, to największa porażka, rzuć kością albo radiem, zobacz filmiki na youtubie jak przechodzi się na perfekta absolution - obnaża to w całości porażkę nowego gameplaya

ocenił(a) grę na 9

Nie wiem, nie grałem na najwyższym poziomie. Widziałem jak gościu to robi, ja tego nie używałem. Jednak, gościu z youtube widać, że zna tą grę 2 100%.
Zgodzę się w jednym, że są małe poziomy, ale za to jakie. Graficznie cudeńko, zawsze się coś dzieje.

użytkownik usunięty
jukatos

graficznie jest bardzo dobrze, nowe mechaniki są też bardzo dobre, bo szczerze to stare hitmany wydają się nieco archaiczne jednak jako całość coś nie zagrało, grałem na najwyższym poziomie i gra była frustrująca, jest zdecydowanie za dużo fabuły, która na dodatek nie jest najwyższych lotów, nigdy zresztą nie była ( był to pewien urok), różnica między starymi a nowym jest taka, że w starych czułeś się jak wilk pomiędzy owcami, ale musiałeś działać dyskretnie, bo padałeś od jednego strzała, zaś absolution to prawie strzelanka, zaś motyw skradania jest zbyt dominujący ( pasuje jako uzupełnienie, ale nie jako głowna nuta gry, są lepsze skradanki), było kilka dobrych poziomów: chinatown, te ulice gdzie miałeś zabić tych 4 kretynów i dopaść lenny'ego (epilog jego historii też spoko), pole kukurydzy,ale to mało na kilkanaście poziomów

ocenił(a) grę na 9

Mi się większość poziomów podobała jak i cała gra. Naprawdę trudno się czegoś w tej grze przyczepić.

ocenił(a) grę na 7
jukatos

Do muzyki bym się przyczepił. Słychać brak Jespera Kyda. Fabuła jest słabiutka. Poza tym to naprawdę dobra gra. To wciąż jest Hitman, tyle że nieco inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones