PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616183}
7,1 1 412
ocen
7,1 10 1 1412
Kingdoms of Amalur: Reckoning
powrót do forum gry Kingdoms of Amalur: Reckoning

na ps3 :((( ale grafika obłędna :)) piękna :):) Gry RPG opierają się na fabule, niestety nie władam biegle inglisz dlatego żal że nikt nie podją się Polonizacji bo nap weno by z chęcią kupiło więcej osób tą grę. Osobiście polecam i ubolewam :))

furror81

Jest spolszczenie ale nie zbyt doskonałe. Gra ma swoich wielbicieli, którzy podjęli się tłumaczenia tekstów.

ocenił(a) grę na 10
furror81

Ale w tej grze jest zastosowany taki prosty angielski, że można zrozumieć 90% całości nie znając angielskiego na perfect.. Spolszczenie naprawdę nie jest potrzebne w przeciwieństwie do takiego Dragon Age'a gdzie już sobie nie radziłem z tłumaczeniem:)

cbkrzys

Założenie: "Ja rozumiem angielski, więc reszta też musi a gra nie powinna otrzymać spolszczenia". Jest nie tyle głupie co po samolubne. Osobiście ucząc się angielskiego potrafiłam zrozumieć o co się mniej więcej rozchodzi w fabule. Lecz jest to męczące i nie zagłębiło mnie w świat gry na tyle ile bym tego chciała. Takie spolszczenie mogłoby wynieść gierkę do góry w mojej topce RPGów :)

ocenił(a) grę na 10
ZagiSama

Masz rację;) Jest to dosyć samolubne, ale nigdzie nie napisałem, że giera nie powinna mieć streszczenia.. Mój komentarz był do tych ludzi, którzy nie władają biegle angielskim, by zachęcić ich do próby zagrania w tą grę pomimo, że nie posiada ona spolszczenia.. A tak btw to warto grać w gry w języku angielskim i oglądać filmy bez napisów, bo wtedy człowiek szybciej uczy się języka, znam to z autopsji:) Na początku jest ciężko ale z biegiem czasu robi się coraz łatwiej i przy okazji łączy się przyjemne z pożytecznym - to taki mały offtop z mojej strony.. Nie miałem zamiaru nikogo obrazić i z nikim się nie kłócę, bo nie lubię się kłócić.. Każdy ma swoje zdanie i każdy po części ma rację;) Peace & Love:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones