PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607598}

Larry 7: Miłość na fali

Leisure Suit Larry 7: Love for Sail
7,5 2 331
ocen
7,5 10 1 2331
Larry 7: Miłość na fali
powrót do forum gry Larry 7: Miłość na fali

Gierka jest super, poczucie humoru które z niej bije jest naprawdę wysokich lotów i do mnie trafiło w 100%. Dowcipy Billa Clintona rządzą;) Szkoda, że twórcy Larrego nie pozostali przy tej konwencji tylko poszli nie w tym kierunku co trzeba;/

użytkownik usunięty
at777

Główny twórca Larry'ego, Al Lowe, nie brał udziału w powstaniu dwóch ostatnich części. Ostatnio próbuje zreanimować serię za pośrednictwem strony .com. Na razie uzbierał kasę na realizację remake'u pierwszej części. Potem, być może będzie kontynuować serię w starym stylu
.http://www.kickstarter.com/projects/leisuresuitlarry/make-leisure-suit-larry-co me-again

at777

Jak zdobyłeś wszystkie 100 punktów? Mi zawsze kilku brakowało, podobno trzeba słuchać dość długo tych żartów, ale jakoś nigdy mi nie nabiło tylko kilku brakujących punktów :( Prawda to?

PS. W kwietniu ma wyjść remake pierwszej części zrobiony przez oryginalnych twórców, która będzie na bardzo wysokim poziomie, nie jak ten dwie ostatnio podróbki.

sledziks

Powiem Ci, że to cholernie trudna sztuka - trzeba nie tylko wiedzieć gdzie i jak wyciągnąć dane punkty ale również trzeba wiedzieć kiedy to zrobić co jest cholernie niesprawiedliwe. Na dniach będę nagrywał właśnie z tej gry filmiki z opisem jak zdobyć tego tysiaka, solucję wrzucę na Youtube tak więc jak tyko się tam pojawią wrzucę tu link. Pzdr.

at777

Kiedyś bardo dużo grałem w Larry'ego i zawsze brakowało mi tych 2-3 ostatnich punktów, które podobno dostaje się za słuchanie tych dowcipów.

użytkownik usunięty
at777

To bonusowe zakończenie wg mnie nie jest warte tyle trudu - dokładnie 2 sekundy!

hmm możesz powiedzieć co to takiego wtedy jest do zobaczenia ?

użytkownik usunięty
jason86

Po napisach, kiedy widać płynący w zachód słońca statek, nadlatuje statek kosmiczny i wciąga HGW Babilon. Przez dwie sekundy widać Larrego i panią kapitan, zszokowanych tym faktem.

o_O
dzięki ;)

jason86

http://www.dailymotion.com/video/xa1hgx_leisure-suit-larry-7-love-for-sail_video games#.UbzW8Jx5EiU dla ciekawskich ;p

użytkownik usunięty
jason86

Jak mówiłem, raczej nie warto:)

no ;) ale gierka była fajna

ocenił(a) grę na 10
jason86

powracam do niej gdzieś co dwa lata, chociaż wiem co i jak zrobić, więc zdecydowanie fajna.
humor, dialogi, muzyka, gra w kości, itd. ;)

kamfpv

gra w kości heh ... zapisywałem grę wtedy i starałem się tą francę ogrywać nie tracąc nic z ciuchów... :)

użytkownik usunięty
jason86

Nie wiem czemu wielu ludzi nie potrafi w ogóle grać w te kości.

ocenił(a) grę na 8
at777

Jak zdobyć wszystkie ogóry?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones