PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611716}

Lego Harry Potter Lata 1-4

Lego Harry Potter Years 1-4
7,5 3 576
ocen
7,5 10 1 3576
Lego Harry Potter Lata 1 4
powrót do forum gry Lego Harry Potter Lata 1-4

Daje taką ocene ze względu na błędy na PC.
Żeby odpalić gre to trzeba się niemiłosiernie natrudzić więc opiszę to wszystko może kiedyś komuś się przyda.
- Przy odpalaniu gry wywala błąd. Rozwiązanie to wejście w opcje dźwięku w systemie i zmienienia jakości na 16 bitowe 48000 Hz
- Po pokazaniu się loga twórców jest czarny ekran. Trzeba zmienić rozdzielczość pulpitu do 720p
- przy pierwszym kociołku ładowania po wyborze nowej gry nigdy się nie wczyta. Mimo, że gra jest na Win7 to trzeba ustawić zgodność z WinXP i uruchomić jako administrator
- W ostatniej misji 3 roku trzeba strzelić w posągi które roztopia lód. Przesyt graficzny chyba jest tak duży, że gra się zawiesza i trzeba restartować kompa. Rozwiązanie to wejście w /appdata/wbgame i w katalogu z grą wejść w config notatnikiem i pozamieniać parametry dynamecznego oświetlenia na 0. ORAZ UWAGA CZUŁOŚĆ MYSZY NA 0 (Przynajmniej u mnie dopiero to zadziałało)
- Ostatni błąd krytyczny, który zepsuł mi maxowanie gry na 100% to brak możliwości pociągnięcia łańcucha w jednym miejscu w zamku.

Przez te wszystkie błędy nakląłem się strasznie a ostatni błąd przez który nie mogłem wymaxować gry już mnie po prostu zniszczył. A zabrakło mi jednego studenta do uratowania, złotego klocka i jednej postaci. Bez tych błędów na wersji PC dałbym 8 a tak to tylko 5. Mimo wszystko polecam jeśli ktoś nie uświadczy żadnego wyżej eymienianego błędu będzie się świetnie bawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones